62a1b24086e65obrazek.png
Foto: Klára Křížová

Uvědomila jsem si, že jsem vlastně kosmetičku nenavštívila minimálně od Vánoc.

Francouzská kosmetická značka GERnétic nabízí špičkovou péči o obličej i celé tělo. Dostupná je pouze v salonech. Já jsem navštívila pražské Kosmetické studio GERnétic s mnohaletou tradicí, kde se o vás postarají speciálně vyškolené a úžasné kosmetičky. Vybrat si můžete z mnoha různých typů ošetření. Zvolila jsem inovativní liftingové ošetření s využitím masky Marine Essence a Masque Vegetal, které je speciálně určeno pro zralou a stárnoucí pleť, jež potřebuje osvěžit, vypnout a vitalizovat.

Jak to probíhalo?

d1.jpg
Foto: Klára Křížová

V příjemném prostředí salonu jsem se cítila od začátku velice dobře. Paní kosmetička Zuzana Bělíková mi pleť nejdříve důkladně vyčistila mlékem, kterým odstranila nejen nečistoty, ale i líčidla. O dočištění a rovnováhu pH pleti se vzápětí postaralo stimulační tonikum a jemný peeling, díky kterému došlo k odstranění vrstvičky odumřelých buněk pokožky. Dále mi paní kosmetička nanesla na pleť ještě šetrný enzymatický peeling s kyselinami ze čtyř druhů květů. Bála jsem se, aby mě tento produkt třeba neštípal, ale překvapilo mě, že jsem ho na pleti prakticky necítila. Jeho účinky jsou ale skvělé, krásně totiž pleť projasní.

62a1afa68441bobrazek.png
Foto: Klára Křížová

Po důkladném vyčištění přišla na řadu masáž. Mnoho lidí si myslí, že masáž je jen takový příjemný bonus navíc, ale má své opodstatnění, protože mechanicky stimuluje tvorbu kolagenu. Já jsem si jí moc užila i díky tomu, že kosmetička použila kvalitní voňavé pleťové oleje s aromaterapeutickým účinkem. Cítila jsem se opravdu jako v ráji a musím říct, že to byl relax na sto procent.

62a1afff4d681obrazek.png
Foto: Klára Křížová

Kroky pro omlazení

Následně přišly na řadu speciální přípravky. Tak například krém Vasco měl za úkol posílit křehké kapiláry a pokožku zklidnit. Anti-age produkty pro podporu a aktivaci tvorby kolagenu v pleti, jako třeba sérum v ampulích Tenseur Flash, měly lehoučkou texturu a ihned se vstřebávaly. Pokožku okamžitě regenerovaly, zpevňovaly a navracely pevnost i konturám tváře.

62a1b03446531obrazek.png
Foto: Klára Křížová

62a1b053b7dc6obrazek.png
Foto: Klára Křížová

V tuto chvíli už byla pleť připravena na nanesení speciálních masek. Kosmetička vytvořila směs dvou produktů – masky Marine Essence s mletými mořskými řasami s remineralizačním a regeneračním účinkem a Vegetal s obilnými klíčky. Směs aplikovala kosmetička štětcem přes gázu na krk, obličej i dekolt a vrstvičku zakryla ještě kosmetickými ubrousky a teplými ručníky. Takhle zabalenou mě nechala následně odpočívat a relaxovat. V tu chvíli jsem úplně vypnula a užila si ty chvíle jen pro sebe, bylo to opravdu skvělé a přála jsem si, aby to neskončilo.
62a1b076de26aobrazek.png
Foto: Klára Křížová

62a1b0a053cf6obrazek.png
Foto: Klára Křížová

Když pak paní kosmetička přišla, už mi jen zbytky masky smyla z obličeje teplou vodou a ošetřila pleť na závěr anti-age sérem s hydratačními účinky a regeneračním krémem Synchro 2000. Moje pleť byla krásně vláčná, vyhlazená a svěží, zmizel ten zašedlý a unavený odstín a já jsem se cítila o 10 let mladší. Cestou domů jsem slibovala sama sobě, že sem budu chodit pravidelně. Byl to zážitek, který bych přála každé z nás, protože si to zasloužíme.

62a1b0b0c2bb2obrazek.png
Foto: Klára Křížová

Více najdete na www.gernetic.cz a www.StudioGernetic.cz
62a1b30b8ab80obrazek.png

Reklama