Na našich stránkách jste si mohly přečíst články, které představily zajímavý přístroj, jenž je určen pro čištění pleti. Deset našich čtenářek testuje, jak je účinný. Možnost testování jsme měly i my v redakci. Jak to dopadlo?

PhilipsNa testování jsem se těšila. Někdy mám pocit, že čištění pleti odbývám, spokojím se jen s jednoduchým odlíčením, a přitom by má pokožka potřebovala lepší péči. Philips VisaPure Essential jsem tedy ráda vyzkoušela. Pozorně jsem si přečetla texty, které popisují, co všechno Philips VisaPure Essential umí, a podívala jsem se na názorné video. Došla jsem k tomu, že to musí být snadné a rychlé. Také pohodlné, protože Philips VisaPure Essential je vodotěsný a můžu ho použít ve vaně nebo ve sprše. Jakmile jsem ho vyzkoušela, zjistila jsem, že se mi vše potvrdilo, a ještě navíc přibyl dobrý pocit z krásně vyčištěné pleti. Díky rotaci a vybraci kartáčku, který je dostatečně jemný, aby nepodráždil pleť, ale spolehlivě funkční pro čištění, mám nyní vyzkoušeno, že je má pleť hezky čistá a zbavená zbytků make-upu. 
Jak Philips VisaPure Essential používám? Večer se odlíčím, zbavím pleť oblíbené dekorativní kosmetiky a následně ji natřu čisticím gelem. Pak použiju Philips VisaPure Essential, přesně tak jako žena na ukázkovém videu, které si můžete také prohlédnout. To, že odstraní další zbytky nečistot, vidím hned na světlém kartáčku, který průběžně během čištění propírám v čisté vodě.

Když mám pocit, že je čištění dostatečné, vyčistím kartáček a přístroj zasunu do držáku s nabíječkou. Obličej pak ještě omyji vlažnou vodou a po vysušení jej natřu nočním oblíbeným krémem. Myslím, že je to dobrý pomocník pro čištění pleti.

Když pleť srovnám s dobou, než jsem začala používat Philips VisaPure Essential, je to velký rozdíl – dnes je má pleť jemnější, čistější. Takovou péči mi odličovací tampony nepřinesly. Je to ale i o mém přístupu, vím, že kartáček udělá spousty práce za mě, a to jsem ráda.


Jak funguje a jak se používá Philips VisaPure Essential? Podívejte se na video:

Philips VisaPure Essential je k dostání v síti parfumérií Douglas, a také si ho můžete koupit online na www.mall.cz nebo na Alza.cz. Více o produktu na www.philips.cz/c-m-pe/pece-o-pokozku

Philips

Zajímavé informace

  • Jedinečná technologie dvojitého pohybu

Čistící kartáček Philips VisaPure Essential využívá jedinečnou technologii dvojitého pohybu, díky níž nejen rotuje, ale také vibruje. Zatímco vertikální pulzující pohyb postupně odbourává nečistoty pleti včetně odumřelých kožních buněk a zbytků make-upu, rotační pohyb nečistoty odstraní a pleť důkladně vyčistí. Díky tomuto koordinovanému pohybu štětin je tak čištění obličeje nebo dekoltu nejen důkladné, ale vytváří také komfortní masážní efekt, který zlepšuje mikrocirkulaci pod povrchem kůže pro její přirozený vzhled a zároveň je velmi příjemný.

  • Časovač pro jednotlivé zóny

VisaPure Essential je skutečným specialistou v péči o pleť, o čemž svědčí i využití časovače. Ten hlídá rozdělení obličeje do tří zón: t-zóny, levé tváře a pravé tváře, kdy se v podstatě vždy po 20 sekundách na krátko zastaví, což značí, že nastal ideální čas zónu změnit. Celý program čištění tak trvá jednu minutu, poté se Philips VisaPure Essential automaticky vypne, aby nedošlo k podráždění pokožky.

  • Dvě nastavení rychlosti a vodotěsnost

Philips VisaPure Essential nabízí dvě rozdílná nastavení rychlosti. Zatímco první pomalejší stupeň provádí jemné čištění, druhá rychlost poskytuje hloubkové a intenzivnější čištění. Jak již jsme zmínili v úvodu Philips VisaPure Essential je vodotěsný a lze jej proto bez obav používat při sprchování.

  • Péče o normální i citlivou pleť

Philips VisaPure Essential (SC5275) je standardně prodáván se dvěma kartáčky. Jeden je určen pro normální a druhý je speciálně navržen pro citlivou pleť. K přístroji je možné dále samostatně zakoupit ještě peelingový kartáček a kartáček Anti Blemish pro pokožku náchylnou k nedokonalostem.

Naše články:

Reklama