BIO suchý olej Huile Prodigieuse® přichází s novou vůní, která obsahuje zklidňující nóty Néroli. Tento nový BIO certifikovaný organický suchý olej má 100 % složek přírodního původu, zlepšuje vzhled pokožky, která je po použití oleje zářivější a zklidňuje mysl.

he1.jpg

(1) Veganské složení bez přísad a derivátů živočišného původu

K 30. výročí od uvedení prvního ikonického oleje přichází jeho nová verze, Huile Prodigieuse® Néroli: první certifikovaný suchý BIO olej vhodný pro všechny typy pleti. Jeho vůně se zklidňujícími tóny Neroli vám dodá pocit absolutní vyrovnanosti: přesně to, co všichni v roce 2022 potřebujeme.

Neroli na zklidnění mysli

NUXE zahajuje novou inovaci s prvním certifikovaným organickým produktem Huile Prodigieuse®, který je výsledkem veškerých znalostí v oblasti rostlinných olejů vyrobených ve Francii. Rozjasní vaši pokožku a probudí vaše smysly díky své vůni, která je 100% přírodního původu a kombinuje zklidňující tóny bergamotu a levandule. Dokonale sestavená kompozice vůní pro celkovou relaxaci duše i těla.

Suchý bio olej pro dokonalé rozjasnění

he2.jpg

Jeho jemná alchymie vzácných BIO rostlinných olejů (švestkový BIO olej a sezamový BIO olej) zanechává na pokožce a vlasech neodolatelný saténový lesk, bez pocitu mastnoty. Složení je veganské ze 100% přírodních složek, z toho 42 % BIO složek, vyživuje, napravuje a zkrášluje pokožku a zanechává vlasy lesklejší.

Sezamový BIO olej: extrahuje se ze sezamových semínek lisovaných za studena. Tento olej byl vybrán pro svou koncentraci esenciálních mastných kyselin a jeho senzorické vlastnosti. Rychle se vstřebá a nemastí pokožku.

Švestkový BIO olej: extrahuje se lisováním za studena z jader švestek pěstovaných v Agenu ve Francii. Tento olej byl vybrán pro své výjimečné složení mastných kyselin a je uznáván pro své výživové a regenerační vlastnosti.

Prokázaný účinek na pokožce a vlasech pod dermatologickým dohledem (1)

100 % žen potvrdilo, že je jejich pokožka vyživená a rozzářená a vypadá lépe, 97 % žen uvedlo, že také jejich vlasy jsou lesklejší a chráněné před okolním znečištěním. Prokázaný účinek na vzhled strií podle posouzení dermatologa Huile Prodigieuse® Néroli redukuje strie o 68 % (redukce hodnocena dermatologem)(2).

nun.jpg

Antioxidační účinek

Huile Prodigieuse® Néroli nabízí antioxidační účinek prokázaný in vitro testem.

Účinně chrání před znečištěním

Jeho ochranný účinek proti znečištění byl prokázán instrumentálním testem (3): Huile Prodigieuse® Néroli eliminuje zachycování znečišťujících částic na pokožce

(1) Test na 33 dobrovolnících, spokojenost% po 56 dnech používání.
(2)% zlepšení hodnoceno dermatologem po 56 dnech používání. Průměrný výsledek.
(3) Měření množství mikročástic ulpívajících na povrchu pokožky analýzou obrázků. 22 dobrovolníků

Používejte Huile Prodigieuse® Néroli po celý rok, v zimě nebo v létě, na obličej, tělo i vlasy

61b1e93ae59c2obrazek.png

Huile Prodigieuse® je ikonický produkt, který rozjasní vaši pokožku a dodá vám blažené potěšení každý den. Vyvolává jedinečné emoce a probouzí smysly. Nyní k dispozici v 5ti verzích.

Více najdete na www.nuxe-lekarny.cz
61b1e98147e86obrazek.png

Reklama