Chcete na vlastní kůži zdarma vyzkoušet, jak skutečně probíhají a zabírají procedury, o nichž jste četli v časopisech? Přijďte o víkendu 12.–13. listopadu na Dny otevřených dveří do Salonu BE-1 v centru Prahy a budete moci sami otestovat, jak funguje lymfodrenáž, omlazování kyslíkem nebo neinvazivní liposukce.

be1

Při četbě nabídek kosmetických salonů možná narážíte na čím dál větších množství záhadných názvů jako ze science fiction. Kryolipolýza, neinvazivní liposukce, lymfodrenáž, OXYjet... Chápete jejich princip, ale nejste si jistá, jak to funguje v praxi. Ačkoli byste ráda udělala něco pro svou pleť i postavu, nemůžete se rozhodnout, zda tyto vědecko-fantastické zákroky podstoupit.

O víkendu 12.13. listopadu budete mít jedinečnou možnost si tyto i další procedury zdarma vyzkoušet na Dnech otevřených dveří v pražském Salonu BE-1, který najdete v druhém patře Pasáže Jiřího Grossmana vedle hotelu Yasmin, na adrese Politických vězňů 14/915. Místní odbornice vám zároveň vysvětlí princip jejich fungování a s kosmetičkou, specialistkou na neinvazivní liposukci či s výživovou poradkyní budete moci zkonzultovat, jaké procedury by doporučovaly přímo vám. Je to zároveň vhodnější postup, než se „jen tak“ rozhodnout pro nějaký zeštíhlovací zákrok. „Ideálním postupem je se obrátit nejprve na výživovou poradkyni, která pomůže změnit jídelníček, pitný režim a životní styl - a případně doporučí tyto změny podpořit kromě pohybu též lymfodrenáží či neinvazivní procedurou,“ doporučuje výživová poradkyně a specialistka Salonu BE-1 na neinvazivní liposukce Klára Podráská. Podle struktury tukové tkáně po konzultaci s výživovým poradcem je možné s klientkou rozvrhnout individuální plán pro zefektivnění výsledku. Otestování v sobě nezahrnuje délku celého zákroku, pouze cca 5 - 10 minut. Vy si tak ovšem budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, co vás zajímá a co vám vyhovuje. Pokud vás některá procedura zaujme, budete mít v tyto dny jedinečnou šanci zakoupit na ni voucher za výrazně sníženou cenu. Ten pak můžete využít i v průběhu celého následujícího roku 2012. Anebo můžete voucher na vyzkoušenou službu pořídit k Vánocům někomu ze svých blízkých. Více na www.BE-1.cz.

oxyjet

Zcela ZDARMA můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jak fungují přístroje:

  • Kryoslim 50 (kryolipolýza - liposukce zmražením)
  • OXYjet (revoluční kosmetický přístroj)
  • Eximia (neinvazivní liposukce 3. generace)
  • Med Contour (neinvazivní liposukce 3. generace)
  • Dream Healther (vibrační plošina)
  • Lymfodrenáž,
  • a další...

O Salonu BE-1

Salon BE-1 najdete v druhém patře Pasáže Jiřího Grossmana vedle hotelu Yasmin, na adrese Politických vězňů 14/915. Čeká vás už z názvu patrný jedinečný koncept kombinace té nejlepší péče, certifikovaných přístrojů, kosmetické procedury i přípravky, na které nedají dopustit hollywoodské hvězdy, ale též zábaly či přístrojové masáže, které podpoří proudění lymfy v těle, kadeřnické služby apod. Salon klade obzvláště velký důraz na co nejlepší péči, zdravotní nezávadnost a bezpečnost všech prováděných úkonů, veškeré používané technologie jsou proto certifikovány.

V salonu BE-1 můžete zkrásnět díky prodloužení řas, zahušťování i prodlužování vlasů pomocí umělého keratinu, službám kadeřníka, vizážisty a kosmetičky, rašelinovým zábalům, permanentnímu make-upu nebo péči o pleť ve světě proslulými přípravky Nora Bode.

Pomohou vám tu i k zeštíhlení, ať už si vyberete cvičení na lipolytickém vibračním stroji Dream Healther, bandáže kosmetikou Arosha, lymfodrenážní program, doporučení výživové poradkyně nebo bezbolestné metody odbourávání tuku, jimž se říká „neinvazivní liposukce“, prováděné špičkovými technologiemi v podobě přístrojů Med Contour a Eximia.

Omládnout vám umožní speciální kosmetické omlazovací kúry, odbornicí individuálně vybrané právě pro vaši pokožku, přičemž dokonalý efekt zajistí přístroje OXYjet STAR a 3Face, které jsou v České republice novinkou na trhu. Jejich účinky si nemohou vynachválit třeba pěvecké divy jako nestárnoucí Madonna a věčně mladá Kylie Minogue. Ale ať už se rozhodnete pro jakoukoli proceduru, po návštěvě studia BE-1 budete opět ve své kůži. www.BE-1.cz.

Reklama