Soustředí se již více než 30 let na pleťové masky s cílem poskytnout efektivní kombinaci přírodních ingrediencí, které jsou ze své podstaty esencí krásné pleti. Pokrývá individuální  potřeby i vzhledem k věku. Určuje díky letitému výzkumu, expertíze a inovacím trendy. 7th Heaven není „beauty“ doplňkem, je specialistou.

Absolutními novinkami jsou masky 7th Heaven Superfood, které jsou kosmetickou odpovědí na trendy přírodního a zdravého životního stylu. Více najdete na www.pre-wo.cz/7th-Heaven
Slupovací maska 7th Heaven Superfood Cannabis je určena pro problematickou pleť. Kombinace kurkumy, antibakteriálního medu a oleje ze semínek Cannabis Sativa pokožku zklidní a zjemní.
Jílová maska 7th Heaven Superfood s avokádem, aloe vera a exfoliačním vlašským ořechem zanechává pleť dokonale hydratovanou a rozjasněnou.

Bahenní borůvková maska 7th Heaven Superfood obsahuje mix antioxidantů a vitamínů pro jemnou a zářivou pleť.
Jílová maska 7th Heaven Superfood Matcha & Chia je zeleným elixírem pro dokonale čistou a svěží pleť. Semínka chia zajišťují hydrataci a matcha má antioxidační účinky.

Velkou výhodou pleťových masek je, že působí okamžitě – efekt na pleti vidíte už po pár minutách, ale také jsou skvělé v tom, že je můžete střídat a měnit podle toho, co právě teď vaše pleť potřebuje: rozjasnit, hydratovat, regenerovat, vyhladit či také hloubkově vyčistit. Pleť potřebuje v každém ročním období jinou péči a proto jsou ideálním pomocníkem právě jednorázové masky. Ty by se měly používat pravidelně, minimálně jednou týdně.

Více najdete na www.pre-wo.cz/7th-Heaven

Naše články:

Reklama