V určitém období života se téměř každá žena setkává s více či méně citlivou a červenou pokožkou v oblasti obličeje. Mohou za to hormonální změny, náhlé střídání teplot, psychologické faktory (stres) nebo hypersenzitivita pleti spojená s kuperózou, rosaceou nebo keratózou pilaris (kuřecí kůže).

Řešení

Rosalique = cílená dermo kosmetika pro citlivou a začervenalou pleť.
Unikátní formule postavená na mikrokapslích s pigmenty pro celodenní korekci pleťového tónu a zároveň na kombinaci bio aktivních látek s dlouhodobým terapeutickým efektem.
5e9da546dfeedobrazek.png

Účinek 3 v 1 + SPF 50

Zelený krém funguje jako podkladová báze, celodenní korektor a aktivní pleťová péče, která po v rámci několika měsíců viditelně koriguje pleť a její zarudnutí.

UV filtr SPF 50 navíc poskytuje ochranu před UVA a UVB paprsky, které zvyšují citlivost pleti.

Jak fungují mikrokapsle a instantní korekce pleťového tónu

Unikátní zelené mikro kapsle obsahují pigmenty v pleťovém tónu. Kapsle se po aplikaci na pokožku rozpadnou a umožní tak pigmentům perfektní a dlouhodobou korekci. Pleť je díky tomu sjednocená, tónovaná a jakékoliv začervenání je redukované. Samozřejmě, že i zelený odstín mikro kapslí neutralizuje červené odstíny.

Bio aktivní složení

Účinné látky používané v přípravku Rosalique mají klinicky prokázaný účinek na citlivou červenou pokožku. Dlouhodobý terapeutický účinek denního užívání přípravku Rosalique ukazuje, že během 4 až 8 týdnů je zarudnutí výrazně sníženo a pleť je vyhlazená.

  • Alfa-bisabolol, extrakt z německého heřmánku. Vysoce protizánětlivý účinek, napomáhá vstřebávání dalších důležitých složek jako je Zeolit a močovina.
  • Zeolit, vulkanický minerál, který dokáže absorbovat toxiny a kovy ze znečištěného životního prostředí, které jsou jednou z příčin hypersenzitivní pleti. Má zklidňující účinek, redukuje pocit štípání a pálení.
  • Urea, přírodní substance, které se přirozeně vyskytuje i v epidermis. Urea se významně podílí na udržování optimálního množství vody v kožním povrchu a na funkční schopnosti epidermální bariéry (tzv. moisturizing effect).
    Vyšší koncentrace urey svým keratolytickým účinkem na povrchy rohových buněk a na mezibuněčné substance zvyšují významně průnik všech zevně aplikovaných látek (léčiv) bariérou do hlubších epidermálních vrstev.
  • Bambucké máslo, bohaté na vitamíny A, F a E je emolient a moisturizer.  Emolient je zvláčňující a změkčující látka. Zjemňuje kůži a sliznici. Pomáhá obnovovat kožní bariéru, upravuje pH pokožky, hydratuje. Bambucké máslo taje při teplotě těla, má dobrý promašťující efekt, dobře váže vodu a rychle se vstřebává do pokožky.
  • Panthenol, provitamin B5, je ve vodě rozpustný vitamín, který se účastní metabolismu všech živin v těle.  Má protizánětlivé, regenerační a zklidňující účinky. Zlepšuje hydrataci pokožky, snižuje její svědění a urychluje hojení u epidermálních ran (popáleniny, spáleniny, kousnutí hmyzem). Pomáhá redukovat rozšířené cévky. 

Aplikace

Nanášejte na dobře očištěnou pleť. Jemně vmasírujte do pokožky, viditelně červené oblasti mohou vyžadovat větší vrstvu krému. Při kombinaci s jinými přípravky je potřeba zohlednit obsažené ingredience. Krém doporučujeme aplikovat výhradně pomocí štětce, aby nedocházelo k přenosu bakterií, které se běžně vyskytují na konečcích prstů díky odlišenému pH a mohly by přitížit hypersenzitivní pleti.
Doporučujeme každodenní aplikaci po dobu nejméně 8 týdnů, kdy se projeví první výsledky péče – snížení citlivosti a zarudnutí pleti. Rosalique krém lze používat dlouhodobě.

Klinické testy

Přípravek byl testován v německých laboratořích a obdržel hodnocení excellent od Dermatest®.
Testy prokázaly bezpečné a vhodné použití i pro hypersenzitivní pleť.

Univerzita Freiburg provedla též nezávislou studii na účinnost Rosalique.
5e9da5931d751obrazek.png

Více na Profimed.cz.

Reklama