Čištění pleti je naprostý základ péče o pleť a mělo by patřit ke každodenní rutině. Každá z nás si ale může položit otázku – pečuji o svou pleť dostatečně? Základem pro to, aby pleť vypadala zdravě a zbavila se únavy, je pravidelné a hlavně kvalitní čištění.

Philips VisaPure EssentialProtože nás toto téma zajímá, chceme vás inspirovat skvělým pomocníkem, který je odborníkem na čištění pleti!

Společnost Philips představuje přístroj Philips VisaPure Essential (SC5275), přinášející novou technologii do odvětví péče o pokožku, a povyšuje tak čištění pleti o úroveň výš. Tento vibrující a rotující kartáček je 10 x efektivnější než ruční čištění a velmi efektivně tak odstraňuje make-up a nečistoty jak na obličeji, tak v dekoltu. Navíc jeho vodotěsnost umožňuje použití třeba i během sprchování.

„Cílem naší společnosti je pomoci ženám vypadat a cítit se úžasně, a protože víme, že denní čištění pleti je nezbytným krokem v úspěšné péči, pracovali naši techničtí odborníci a vědci při konstrukci Philips VisaPure Essential s odbornými laboratořemi věnujícími se právě této problematice,“ komentuje Stanislav Krupa, Junior Marketing Manager Philips a dodává: „S Philips VisaPure Essential tak přichází nový způsob čištění, který ženám pomáhá odhalit plný potenciál jejich pleti a nechává vyniknout její přirozenou zář a zdravý vzhled.“

Jedinečná technologie dvojitého pohybu

Čistící kartáček Philips VisaPure Essential využívá jedinečnou technologii dvojitého pohybu, díky níž nejen rotuje, ale také vibruje. Zatímco vertikální pulzující pohyb postupně odbourává nečistoty pleti včetně odumřelých kožních buněk a zbytků make-upu, rotační pohyb nečistoty odstraní a pleť důkladně vyčistí. Díky tomuto koordinovanému pohybu štětin je tak čištění obličeje nebo dekoltu nejen důkladné, ale vytváří také komfortní masážní efekt, který zlepšuje mikrocirkulaci pod povrchem kůže pro její přirozený vzhled a zároveň je velmi příjemný.

Časovač pro jednotlivé zóny

VisaPure Essential je skutečným specialistou v péči o pleť, o čemž svědčí i využití časovače. Ten hlídá rozdělení obličeje do tří zón: t-zóny, levé tváře a pravé tváře, kdy se v podstatě vždy po 20 sekundách na krátko zastaví, což značí, že nastal ideální čas zónu změnit. Celý program čištění tak trvá jednu minutu, poté se Philips VisaPure Essential automaticky vypne, aby nedošlo k podráždění pokožky.

Dvě nastavení rychlosti a vodotěsnost

Philips VisaPure Essential nabízí dvě rozdílná nastavení rychlosti. Zatímco první pomalejší stupeň provádí jemné čištění, druhá rychlost poskytuje hloubkové a intenzivnější čištění. Jak již jsme zmínili v úvodu Philips VisaPure Essential je vodotěsný a lze jej proto bez obav používat při sprchování.

Péče o normální i citlivou pleť

Philips VisaPure Essential (SC5275) je standardně prodáván se dvěma kartáčky. Jeden je určen pro normální a druhý je speciálně navržen pro citlivou pleť. K přístroji je možné dále samostatně zakoupit ještě peelingový kartáček.

Philips VisaPure Essential

Elegance v každém směru

Součástí přístroje Philips VisaPure Essential je velmi elegantní nabíjecí stojan, který je zajímavým koupelnovým doplňkem. Pokud je v něm přístroj ukotven, zabírá méně místa a díky proudění vzduchu může kartáček snáze uschnout. Je-li nabíjecí stojan zapojen do sítě, přístroj Philips VisaPure Essential je plně nabitý za 6 hodin. Plné nabití umožňuje použití až na 30 čištění, tzn., pokud používáte přístroj dvakrát denně, baterie vydrží až 15 dní.

Představujeme vám Philips VisaPure Essential

Philips VisaPure Essential je k dostání v síti parfumérií Douglas, a také si ho můžete koupit online na www.mall.cz nebo na Alza.cz. Více o produktu na www.philips.cz/c-m-pe/pece-o-pokozku