Pleť potřebuje v každém ročním období jinou péči a proto jsou ideálním pomocníkem právě jednorázové masky. Ty by se měly používat pravidelně, minimálně jednou týdně.

Prémiová řada masek 7th Heaven Renew You nabízí dostupný luxus s 24 karátovým zlatem a přírodní výtažky z rostlin. Řada sestává ze 6 masek kombinujících nejnovější vědecké pokroky v oblasti péče o pleť a rostlinné biotechnologie.
7th Heaven zlatá maska na váčky a kruhy pod očima
oživuje unaveně vyhlížející oči, pomáhá redukovat výskyt tmavých kruhů i váčků pod očima. Obsahuje koenzym Q10 a extrakt ze sojových bobů. Pro lepší výsledek uložte proužky před použitím na 10 min. do lednice. Nechte je pak po aplikaci působit 15-20 minut. Proužky odstraňte a jemně vklepejte zbylou esenci do pokožky. Doporučená maloobchodní cena je 99,90 Kč.
7th Heaven RenewYou 24K zlatá maska je příkladem tzv. sheet masky, která díky svému obohacení o aminokyseliny zajistí okamžitou dokonalou regeneraci pleti. Aminokyseliny spolu s dalšími ingrediencemi, jakými jsou pravé 24-karátové zlato a badyán, pleť hydratují i omlazují. Maska obnovuje a udržuje přirozenou funkci pleti, pomáhá předcházet vzniku povislé pokožky. Po jejím použití je pleť napnutější, zářivá a vitální. Doporučuje se týdenní použití, ale lze ji také použít denně jako intenzivní regenerační kúru. Doporučená maloobchodní cena je 99,90 Kč.
Dvoudílná detoxikační hydrogelová maska 7th Heaven Renew You minimalizuje póry, hyydratuje a pomáhá potlačit známky stárnutí. Obsahuje uhlí a výtažky ze sedmi bobulových plodů. Doporučuje se týdenní použití, ale pro zlepšení výsledku lze použít denně. Doporučená maloobchodní cena je 129 Kč.
Maska 7th Heaven Renew You proti stárnutí obsahuje bambusový ubrousek napuštěný  vitamínem B5, který viditelně zjemní a hydratuje pleť, napomáhá obnovit přirozenou rovnováhu pleti a snižovat výskyt jemných linek a vrásek. Doporučená maloobchodní cena je 69,90 Kč.
Řadu pak doplňuje krémová kolagenová maska 7th Heaven Renew You obohacená mořskou řasou Pelvetia, jež zvyšuje tvorbu kolagenu a posiluje spodní vrstvy pokožky, které zůstávají hydratované a zářivější. A detoxikační jílová maska 7th Heaven Renew You pro hloubkové čištění pórů s výtažky z leknínu. Jemně čistí nečistoty, zanechává pokožku viditelně jemnější a zářivější. Maska využívá technologie tekutých krystalů. Doporučená maloobchodní cena je 69 Kč.

Více najdete na https://www.pre-wo.cz/7th-Heaven

Naše články:

Reklama