obr1

Není pochyb o tom, že cvičení může zlepšit stav duše i těla, ovšem mnoho z nás si nemůže dovolit z časových důvodů zasvětit život „kráse těla“. Mnoho z nás také nehodlá obětovat cvičení nejen čas, ale ani dostatek úsilí. 

Ať už jsou naše úmysly jakékoli, představa strávené hodiny a půl v posilovně v honbě za ideálem krásy není po celodenním pracovním dni pro mnoho lidí příliš zajímavá. Díky posilovacímu stroji Power Plate® se ale už vymlouvat nemůžeme. Konečně si můžete užít všechny přednosti pravidelného cvičení – posílené tělo, větší ohebnost, správný krevní oběh, vyšší odolnost a lepší kondice – a to za pouhý zlomek času a bez toho, abyste museli opustit pohodlí vlastního domova. Tento výrobek si ve světě už oblíbily mnohé celebrity jako Madonna, Nicol Kidmann, Kylie Minogue, Claudia Schiffer, Sting a skupina Police, Clint Eastwood a další. V České republice se nyní jeho tváří stali topmodelka Simona Krainová a hokejista týmu Detroit Red Wings, vítěz Stanleyova poháru, Jiří Hudler. Oba si Power Plate oblíbili hlavně pro jeho efektivitu, vynikající výsledky a časovou nenáročnost.

Posilovací stroj Power Plate® funguje na principu přenášení vibrací do svalů, které přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Různé polohy jako je dřep, napnutí bicepsu nebo břišních svalů mohou být až po dobu 60 sekund řízeny vibrační platformou stroje, která umožňuje v jeden okamžik aktivovat různé skupiny svalů do protahujícího nebo posilujícího stavu a zaměřit se na konkrétní tělesné partie. Cvičení Acceleration Training™ je nenáročné, umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či stupeň kondice vykonávat rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla.

Technologie Power Plate® je vyvinutá tak, aby optimalizovala účinky cvičení Acceleration Training™.  To funguje na principu přenosu vibrací do svalů, což je nutí reflexivně se stahovat. Držením těla v jedné poloze až po dobu 60 sekund se současně aktivují různé svalové skupiny, díky čemuž se můžete soustředit jen na části těla, na kterých chcete zapracovat. Je to mnohem efektivnější než standardní rezistenční trénink. Skvělých výsledků můžete dosáhnout už při třech krátkých trénincích týdně.

obr2

Cvičení Acceleration Training je nenáročné a umožňuje posilovat každému bez ohledu na věk a úroveň kondice, a to bez zatížení kloubů a dalších částí těla. Ať chcete hubnout, zdokonalovat váš golfový úder, bojovat s celulitidou nebo prostě zlepšit vaše celkové zdraví a kondici, zrychlený trénink vám pomůže dosáhnout vašich cílů, aniž byste museli výrazně upravovat váš životní styl.

Power Plate® je pohodlný, rychlý, uživatelsky příjemný a nenáročný na údržbu. Kdykoli máte chvilku času, prostě začnete cvičit a využívat jeho výhod. 

Zbavte se pocitů viny a zapomeňte na nevyužívané členství ve fitness klubu: zařaďte do svého života Power Plate® a objevte rozdíl.

V případě zájmu o další informace prosím navštivte www.powerplate.com.

Cvičení Acceleration Training na stroji Power Plate® nabízí široké spektrum výhod. Změny k lepšímu na své postavě poznáte, i když cvičíte třeba jen třikrát týdně v krátkých intervalech. Pravidelné cvičení pomáhá zlepšit sílu svalů, stejně jako ohebnost, rozsah pohybu, krevní oběh a posílit metabolismus, což napomáhá při snížení váhy. Cvičení na modelu Power Plate®my3 navíc pomáhá vyhnout se zranění při sportu, urychluje rehabilitaci a zkracuje dobu rekonvalescence; proto je také používán sportovními profesionály z mnoha odvětví k protahování, rozehřívání, masážím či k relaxačním účelům.

Cvičení na stroji Power Plate®

Na stroji Power Plate® lze vykonávat různé druhy cvičení, přičemž pásy v různých délkách připojené k platformě poskytují dodatečné možnosti cvičení.

Jednoduchý, uživatelsky přívětivý ovládací panel zajišťuje snadné použití s možností automatického nastavení času a frekvence. Intenzitu cvičení je možné upravovat pomocí tří tlačítek, jimiž lze měnit stupně vibrací.

Existují čtyři základní skupiny cvičení:

  • Posilování – dřepy, skoky, kliky, sklapovačky, posilování bicepsů, tricepsů, ramenou, paží, bočních svalů a dále čtyři různá cvičení na břicho.
  • Protahování – zadní část stehen, lýtka, přitahovače, bedra, prsní svaly a stehna.
  • Masáž – stehna, nadloktí, bedra, přitahovač, natahovač a zadní strana stehen.
  • Relaxace – bedra a krk, spodní část zad, horní partie, záda, první krok a sedací partie.

SPORTOVNÍ CENTRA A WELLNESS CENTRA VYUŽÍVAJÍCÍ POWER PLATE

HOLMES PLACE CZECH REPUBLIC
www.holmesplace.cz

HANY BANY FITNESS
www.fithanybany.cz

TOP FITNESS
www.topfitness.cz

FITT SPORT
www.fittsport.cz

OLYMPIA WELLNESS
www.olympwel.cz

InPulse
www.inpulse.sk

MEDICAL BEAUTY
www.medicalbeauty.cz

STUDIO PERLA
www.studio-perla.cz

Power Plate studio Brno
www.ppstudiobrno.cz