Představte si pleťovou péči jako pohlazení. Péči, která zvláčňuje pleť, chrání ji před stárnutím a vysušováním a udržuje v buňkách energii, aby pleť zářila. Taková je nová řada BEAUTY ELIXIR, luxusní pleťová péče určená ženám od 35 let. Její tajemství spočívá v omlazujících účincích vzácných olejů a unikátních ingrediencí.

Co můžete vyhrát?

Odborná porota Astrid každý týden odmění jednu z účastnic výzvy dárkovým balíčkem produktů Astrid v hodnotě 1 000 Kč. Na konci soutěže navíc vybere tři nejkrásnější okamžiky, které ocení 3 hlavními výhrami. První výhrou je víkendový pobyt pro dva v luxusníam 5* Chateau Mcely, druhou pak péče stylisty, který vám pomůže nakoupit šatník. Třetí výherce se může těšit na luxusní relaxační set s křišťály Swarovski, který obsahuje župan a sadu ručníků z prvotřídního materiálu.

Co musíte udělat pro účast v soutěži?

Vyberte nebo vytvořte fotku, kdy se cítíte Vy sama nejkrásnější. Fotku nahrajte na svůj Instagram, přidejte hashtag #CeskaKrasa a krátce popište, kdy, proč nebo díky komu se cítíte krásná. Nebo nahrajte fotku z PC či z tabletu přímo na stránku www.ceska-krasa.cz.

Produkty nové řady BEAUTY ELIXIR

Nová řada BEAUTY ELIXIR obsahuje vzácné oleje, které pomáhají pleť vyživovat, hydratovat a chránit ji před příznaky stárnutí. Objevte sílu arganového, makadamového, mandlového, pistáciového, olivového a meruňkového oleje!

AstridBEAUTY ELIXIR Hedvábný čisticí pleťový olej

Hedvábný čisticí pleťový olej v sobě kombinuje sílu pistáciového, meruňkového, olivového a mandlového oleje. Nabízí luxusní a vysoce účinné čištění pleti. Odstraňuje veškeré nečistoty i make-up z tváře, očí a rtů. Jeho složení se vzácnými oleji, bisabololem a vitaminem E pomáhá udržovat ochranný film pleti a zabraňuje jejímu vysušování. Dodává pleti hedvábnou jemnost, vláčnost a mladistvý vzhled. Zanechává ji dokonale čistou a rozjasněnou s pocitem hydratace.

Náš tip:

Zapojte se do krásné soutěže: Zachyťte s Astridem okamžiky, kdy se cítíte nejkrásnější.

Ukažte, jak jste krásné a jedinečné! Fotku nahrajte na svůj Instagram, přidejte hashtag #CeskaKrasa a popište, kdy, proč nebo díky komu se cítíte krásná. Další možností je nahrát fotku z PC či z tabletu přímo na www.ceska-krasa.cz.

Astrid

BEAUTY ELIXIR Denní a noční krém proti vráskám

Denní a noční krémy proti vráskám BEAUTY ELIXIR v sobě spojují sílu tří vzácných olejů - arganového, makadamového a mandlového, které mají jedinečné vyživující, zvláčňující a ochranné vlastnosti. Krémy jsou obohacené o unikátní složku PRO-ELASKIN, komplex proti vráskám a stárnutí pleti, který podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, zlepšuje její pružnost a pevnost a přispívá k udržení optimální hladiny hydratace. Pleť je pak dokonale vyhlazená, hedvábně jemná, vláčná a ženy mohou zářit.

Soutěžte na www.ceska-krasa.cz

soutěž

Uložit

Uložit

Reklama