Máte doma kus oblíbeného oděvu, který nenosíte, protože se na něm vytvořily nevzhledné žmolky? Nejste jediná, koho tento problém trápí. Po čase se skoro na každé látce začnou tvořit žmolky. Pokud nechcete, aby vaše oblíbené tričko nebo svetr mířil do koše, vyzkoušejte odstraňovač žmolků, díky kterému bude vaše oblečení vypadat opět jako nové.

45Odstranit žmolky není takový problém, ale chce to čas. Ovšem výsledek vás tak nadchne, že vám to nebude tolik vadit.

Odstraňovač žmolků ETA Linty ETA 1260 90000 je vyráběn ve dvou barevných provedeních – bílo-růžové a bílo-modré. Je to malý, lehký a skladný pomocník, který vám pomůže s bojem proti nevzhledným žmolkům, které vznikají vlivem praní či opotřebení a oblečení vypadá starší.7847

Stačí, když čas od času přejedete materiál, na kterém je častý výskyt žmolků odstraňovačem žmolků ETA. Vaše oblečení bude znovu vypadat jako nové. Celý proces je velmi jednoduchý.

14Odžmolkovač využívá účinné nerezové břity s plochou o průměru 55 mm. Nashromážděné žmolky zůstanou v průhledném odnímatelném zásobníku, který lze pohodlně vyprázdnit a ihned pokračovat.

Nemusíte se obávat dokupováním baterií, odstraňovač žmolků ETA je nabíjející a na jedno nabití dokáže pracovat až 40 minut.

Více informací najdete zde.

Reklama