Jak najít nejlepší přístroj pro čištění vzduchu a vysávání podlah? S tímto úkolem vám pomohla porota prestižní německé organizace PlusXaward, která vybírá nejlepší světové výrobky ve svých kategoriích. Pro rok 2016 získaly ocenění za kvalitu, funkčnost, uživatelskou přívětivost a design čističe vzduchu a vysavače Hyla. Máte doma rádi čisto? Zjistili u vás nebo vašich blízkých lékaři alergii ne prach nebo jiné dráždivé látky? Využijte příležitost ozdravit svoji domácnost jedním z nejlepších přístrojů na světě!

HYLA GST

  • Chcete kvalitu? Při prvním použití vysávají všechny vysavače dobře. Pouze s Hylou ale dokážete prát vzduch nebo uklízet stejně dobře i po pěti nebo deseti letech. A to bez nutnosti kupovat filtry nebo sáčky. Podívejte se na recenze od skutečných uživatelů Hyly. Ta nejstarší běží již od roku 1994 ke spokojenosti svého majitele. Kvalitní materiály a promyšlené detaily odlišují vysavače a čističe vzduchu se žabkou v logu od ostatních.

as

  • Máte rádi krásný design? Nadčasové a funkční provedení tak obyčejného přístroje, jakým vysavač je, pomáhá zvednout úroveň bydlení. Může být vždy připraven po ruce k použití a nemusíte ho schovávat někde po skříních. Ať už vysáváte podlahu, myjete okna nebo zbavujete matrace roztočů – s Hylou vždy vypadáte elegantně a nenuceně.

w

  • Intuitivní a jednoduché používání? To vám ulehčí práci nejvíce. Žádné složité nastavování různých režimů a displejů ovladačů, které musíte dlouho studovat z nesrozumitelných návodů. Hyla má vše automaticky nastaveno tak, že dosáhnete nejlepších výsledků. Porota PlusXaward ocenila i patentovaný samočistící rotační separátor – srdce přístrojů Hyla. Už žádné sahaní na zaprášené a nevábně zavánějící části vysavače. Jen lehce nalijete čistou vodu, vylijete špínu z krásně otevřené nádoby s pohodlným držadlem a už si užíváte čisťounké domácnosti. 

qw

  • Funkčnost nade vše.  Když už se rozhodnete uklízet, tak musí práce ubývat a ne že se budete ještě starat o vysavač. Každý detail vám pomáhá mít co nejrychleji čisto a útulno. Podvozek Hyly krásně jezdí přes prahy a jiné překážky. Nádoba se dobře drží a spojení s vrchní částí je na jeden klik. Díky hlubokému namočení všech nečistot a jejich spláchnutí v gejzíru vody na separátoru proudí do vaší domácnosti jen čistý a voňavý vzduch.

df

 

!!!POZOR AKCE!!!

Na každou čtenářku na našem webu zena-in.cz, která si do konce května 2016 doma s partnerem vyzkouší jeden z nejlepších světových přístrojů Hylu, čeká odměna v podobě speciální ultrajemné čističky na brýle a monitory v ceně 500,- Kč!

lk

 

Zavolejte na bezplatnou linku 800 100 053 nebo napište ze stránek www.hyla.cz a použijte kód SpecialOne2016. Neváhejte, odměna je pouze do vyčerpání zásob.

Čtěte také:

Reklama