Máte rádi společenské hry? Jak dobrou máte slovní zásobu?

Albi

Slovní desková hra pro celou rodinu s velmi jednoduchými pravidly, ale spoustou zábavy. Ve hře se soupeří o souhlásky na hrací desce. Hráči vymýšlí slova na zadané téma a za každou souhlásku použitou ve v jejich slově si posunou písmenko blíž k sobě. Snaží se tedy vymýšlet slova s co nejvíce souhláskami. Jakmile se někomu podaří vysunout písmenko mimo hrací desku, získává za něj bod. Hráč nebo tým, který získá jako první osm bodů, vyhrává!

Ale pozor, na vše máte časový limit, takže musíte být pohotoví a zároveň se nesmíte nechat rozhodit svými soupeři, kteří vás mohou rozptylovat a plýtvat váš drahocenný čas.

Hra obsahuje 200 oboustranných karet se zadáními, herní plán,18 žetonů s písmeny, přesýpací hodiny a samozřejmě herní pravidla.

Stručný popis:

Zábavná slovní hra pro celou rodinu s velmi jednoduchými pravidly. Vymýšlejte nejvhodnější slova na zadané téma a porazte své soupeře.

Albi

Doporučená maloobchodní cena Slovní jízdy je 699 Kč. Zakoupit ji můžete v prodejnách ALBI nebo u všech dobrých prodejců her a hraček v ČR.

Reklama