obrazek.png
Moderní ženy často vnímají tlak okolí, který jim diktuje, co všechno musí mít, kým vším musí být a ony se mnohokrát kvůli tomu necítí komfortně. Pravda je ovšem taková, že všechny ženy jsou úžasné, i když to někdy zapomínáme ocenit. Společnost AVON na to reaguje a uvádí na trh Eve Truth, povznášející a návykovou vůni, která zachycuje podstatu vás samotných, oslavuje přijetí sebe sama za vše, kým jste, a přijímá ženy se všemi jejich rysy – dokonalými i nedokonalými.

5c595f789ecf7obrazek.pngTvář této vůně ztělesňuje hollywoodská herečka Eva Mendes sebejistou, svobodnou a úžasnou ženu Eve Truth. Od komediálních rolí až po dramatické postavy, Eva je známá svým úžasným výkonem v každému filmu, v němž hraje. Mimo obrazovku vkládá stejnou vášeň do svých osobních úsilí, ať už se jedná o charitativní činnost, nebo její práci jako návrhářka a kreativní ředitelka vlastní řady oděvů,“ vysvětluje Alena Pytlíčková, PR a Advertisingová manažerka firmy AVON.

Život je sbírkou příběhů, sbírkou našich příběhů. Je mi ctí být tváří parfému Eve Truth, který odráží mnoho ženských vrstev a nabízí plnou vůni, jež ztělesňuje moderní ženu,“ říká Eva.

Parfém Eve Truth, jenž navrhl a vytvořil Laurent Le Guernec, jeden z předních světových parfumérů, se skládá z jemných květin (pivoňky, jasné gardénie a růžové frézie), ovoce plného energie (karamboly a šťavnatého granátového jablka) a magnetických minerálů (živoucího magnetitu), a tak proměňuje okouzlující ženskou auru. Výsledkem je neodolatelný zážitek sestávající z několika čichových vjemů, jenž dohromady spojuje ženskost, eleganci, smyslnost a sílu.

Když jsem přemýšlel o přírodní kráse, zkoumal jsem hlubiny opravdovosti a upřímnosti jedince vůči sobě samotnému a způsob, jak bych mohl tento pocit zachytit do vůně. Mým cílem je, aby nositelka vnímala vnitřní pocit pohody ve svém přirozeném stavu, protože to je to, co přichází zevnitř, co dělá ženu Eve Truth krásnou všude kolem,“ říká Le Guernec.5c595f5a9f632obrazek.png

Složení vůně

  • Vysoké tóny: čerstvá a povznášející svěží karambola, živoucí magnetit a šťavnaté granátové jablko.
  • Střední tóny: ženská a elegantní jemná pivoňka, jasná gardénie a růžová frézie.
  • Suché tóny: jedinečný a smyslný sametový mošus, jantarová aura a srdce z cedrového dřeva.

Kde můžete Eve Truth zakoupit

Parfém Eve Truth bude prodáván prostřednictvím zástupců společnosti Avon. Výrobek můžete také zakoupit online na webových stránkách AVON.


Cena

Eve Truth 50 ml –699 Kč5c595fec98facobrazek.png

Reklama