„Max Colour Effect od Max Factor je výjimečnou kolekcí originálních zářivých odstínů, která nabízí nekonečné množství možností pro líčení. Buďte každý den jiná - s Max Colour Effect je to neuvěřitelně snadné.“

Lenka Střílková, vizážistka MAX FACTORLeny

Zapomeňte na nudné líčení a pusťte se do velkého experimentování s barvami. Díky nové řadě Max Colour Effect od Max Factor navržené profesionálními maskéry a vizážisty bude líčení zábavnější než kdy dřív - a přitom neuvěřitelně snadné a rychlé. Pestrá kolekce nabízí paletu senzačních zářivých odstínů doplněných o jednoduché kosmetické tipy.

Kolekce se skládá ze čtyř nových produktů - očních stínů MAX EFFECT DIP-IN EYE SHADOW, lesku na rty MAX EFFECT LIP GLOSS, minilaku na nehty MAX EFFECT MINI NAIL POLISH a tria očních stínů MAX EFFECT TRIO EYE SHADOW. Kolekci doplní i několik osvědčených kosmetických „hvězd", jako jsou řasenky False Lash Effect, Masterpiece a Masterpiece Max a make-upy Second Skin, Miracle Touch, Lasting Performance a nově také Facefinity - kompaktní make-up v luxusním balení vybaveném zrcátkem.Max Effect Dip-In Eye Shadow

Max Effect Trio Eye ShadowTrojici očních stínů Max Effect Trio Eye Shadow dostupnou v 6 variantách lze díky jejímu složení použít jak nasucho, kdy budou barvy jemnější, nebo pomocí navlhčeného aplikátoru, kdy naopak dosáhneme sytějšího odstínu pro dramatický efekt.
Nové oční stíny Max Effect Dip-In Eye Shadow v 8 odstínech vynikají dokonale zašpičatěným houbičkovým aplikátorem, který je praktický pro přesnou aplikaci sypkého pudrového očního stínu. Max Effect Lip Gloss
Lesky na rty Max Effect Lip Gloss v 10 odstínech zaujmou novou měkkou tubou, z níž lze jednoduše stlačením dávkovat lesk. Nelepí se a jsou obohaceny o vitamín E a přírodní výtažky zajišťující ošetření a hydrataci rtů. Každý odstín má svou jedinečnou vůni.
Max Effect Mini Nail PolishLaky na nehty Max Effect Mini Nail Polish mají složení, které vám zaručí dokonalý dlouhodobý efekt bez prasklinek a odlamování kousků barvy. Jsou dostupné ve 12 zářivých odstínech.

Pro ilustraci toho, co všechno lze pomocí exotických a hypnotizujících barev Max Colour Effect vykouzlit, vytvořila profesionální vizážistka a Lenka Střílková dva typy líčení pro jaro a léto 2010.

První nazvaný „Ráj uprostřed města“ kombinuje zářivé modré, osvěžující zelené a senzační oranžové odstíny. Základem je trojice očních stínů Max Effect Trio Eye Shadow v odstínu Queen Bee a celému líčení dominují právě oči.

Ráj uprostřed města

Druhý dostal název „Festivalové opojení“ a je založený na sladění kouřově švestkového s růžovým odstínem, které doplňuje svůdně metalický akcent. Zde hrají pro změnu hlavní roli rty ozdobené leskem Max Effect Lip Gloss v odstínu Diva Pink.

Festivalové opojení

 

Více informací o trendech i o produktech MAX FACTOR najdete na www.maxfactor.cz

 

Max

Reklama