Sprcha nás ráno dokáže spolehlivě osvěžit a povzbudit, večer je to zase skvělý způsob, jak se po dlouhém a náročném dni uvolnit. Aby nezůstala po sprchování vaše pokožka suchá a podrážděná, měli byste věnovat pozornost výběru vhodné kosmetiky! Spolehlivou a oblíbenou značkou je Fa od společnosti Henkel ČR, která nyní představuje dvě nové řady produktů koupelové kosmetiky - Fa Cream & Oil a Fa Fresh & Oil. Receptura těchto produktů je obohacena o prvotřídní přírodní pečující oleje, takže sprchování je zároveň i skvělým způsobem, jak svou pokožku hýčkat a dodat jí neodolatelnou hebkost.

Produkty nové řady Fa Cream & Oil obsahují prvotřídní přírodní ingredience, hydratační složky a ušlechtilé pečující oleje, které účinně chrání pokožku před vysoušením. Další novinková řada - Fa Fresh & Oil představuje dokonalou kombinaci svěžesti a péče. Nabízí sprchové gely, které vaší pokožce dodají dlouhotrvající pocit hebkosti a pružnosti. Vyberte si z úžasných novinek od Fa tu svoji, a pak už se jen nechte při sprchování hýčkat.

Fa Cream & Oil
Produkty této nové řady jsou nabízeny ve dvou variantách:

► Fa Cream & Oil Hedvábí a Magnolie
Bílkovina z hedvábí je vzácná surovina, která se získává z jemných hedvábných vláken používaných pro ty nejjemnější luxusní látky. Receptura produktů řady Fa Cream & Oil Hedvábí a Magnolie tyto vzácné bílkoviny z hedvábí obsahuje. Díky nim hydratuje pokožku a zanechává ji hebkou. Vůně vzácné magnolie vám navíc dodá pocit vnitřní harmonie a klidu. Sprchové gely, pěna a mýdla Fa Cream & Oil Hedvábí a Magnolie vaší pokožce dodají pocit jemnosti a hebkosti, který bude trvat ještě dlouho po opuštění koupelny.Portfolio řady Fa Cream & Oil Hedvábí a Magnolie:

  ► Sprchový gel Fa Cream & Oil Hedvábí a Magnolie, 250 ml za DMOC 59,90 Kč
  ► Tekuté mýdlo Fa Cream & Oil Hedvábí a Magnolie, 300 ml za DMOC 54,90 Kč
  ► Tuhé mýdlo Fa Cream & Oil Hedvábí a Magnolie, 100 g za DMOC 13,90 Kč
  ► Koupelová pěna Fa Cream & Oil Hedvábí a Magnolie, 500 ml za DMOC 74,90 Kč

► Fa Cream & Oil Kakaové máslo a Kokosový olej
Produkty této řady obsahují kakaové máslo a kokosový olej. Pokožku tak hydratují a zanechávají ji hebkou a pružnou. Sprchování s přípravky této řady vám přinese ty nejúžasnější zážitky. A to i v případě, že máte citlivou pokožku.

Portfolio řady Fa Cream & Oil Kakaové máslo a Kokosový olej:
  ► Sprchový gel Fa Cream & Oil Kakaové máslo a Kokosový olej, 250 ml za DMOC 59,90 Kč.
  ►  Tekuté mýdlo Fa Cream & Oil Kakaové máslo a Kokosový olej, 300 ml za DMOC 54,90 Kč.
  ►  Tuhé mýdlo Fa Cream & Oil Kakaové máslo a Kokosový olej, 100 g za DMOC 13,90 Kč.
  ► Koupelová pěna Fa Cream & Oil Kakaové máslo a Kokosový olej, 500ml za DMOC 74,90 Kč.

Fa Fresh & Oil
Další jedinečná nová řada Fa Fresh & Oil nabízí sprchové gely plné svěžesti a jemné péče o pokožku. Vybrat si můžete ze dvou osvěžujících vůní:
► Fa Fresh & Oil Zelený Meloun a Liči
Tento sprchový gel obsahuje změkčující a čistící složky a nabízí osvěžující vůni čerstvého melounu a esenci liči. Pokožku tak dokonale změkčuje a zklidňuje.
Liči je exotické ovoce pěstované v Číně a jihovýchodní Asii. Je velmi bohaté na vitamin C a působí jako přírodní antioxidant s blahodárným vlivem na pokožku.
  ► Nový sprchový gel Fa Fresh & Oil Zelený meloun a Liči, 250ml je k dispozici za DMOC 59,90 Kč.

► Fa Fresh & Oil Ibišek a Brusinka
Rovněž přísady tohoto sprchového gelu byly pečlivě vybírány s ohledem na osvěžení a péči o pokožku. Varianta Fa Fresh & Oil Ibišek a Brusinka obsahuje výtažky z brusinkových semen a nabízí jedinečný osvěžující zážitek ze sprchování.
  ► Nový sprchový gel Fa Fresh & Oil Ibišek a Brusinka, 250 ml je k dostání za DMOC 59,90 Kč.

Značka Fa od společnosti Henkel patří mezi nejznámější značky tělové kosmetiky na světě. Více než miliarda lidí se každé ráno probouzí a večer usíná po sprchování s přípravky značky Fa.

Produkty nových řad Fa Cream & Oil a Fa Fresh & Oil budou v obchodech k dostání od ledna 2009.

Reklama