Náš tip - dopřejte vaší pleti opravdu kvalitní vnitřní výživu. Vyzkoušejte novinku ProVenus DermoCollagen.
 
5a5def759be33obrazek.jpgDíky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol vám DermoCollagen zaručí, že vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita. DermoCollagen pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne efektivní péči i vlasům a nehtům. Více se dočtete na stránkách ZDE.
 
Proč vyzkoušet DermoCollagen?

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky

V čem je DermoCollagen unikátní?
 
5a5def4a9bd9fobrazek.jpgPřípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol spolu s kyselinou hyaluronovou. Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Kolagen tvoří až 75% objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné. Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení DermoCollagenu je potvrzeno německými studiemi!
 
65% navýšení collagenu v pokožce
32% redukce očních vrásek
18% navýšení elastinu v pokožce
 
DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte. V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kj. Proto se nemusíte obávat o vaši váhu.

 5a5def5502d03obrazek.jpg

V redakci právě DermoCollagen testujeme. Můžete se těšit na naše recenze. Do testování se můžete přihlásit i vy prostřednictvím soutěže, kterou naleznete ZDE (klikněte).

Více naleznete na stránkách ZDE.
5a5def630df78obrazek.jpg