Představujeme vám novou parfémovou vodu pro ženy Cityscape™ od Mary Kay. Nezapomnělo se ani na muže, pro které je určena Kolínská voda Cityscape™.

Vůně pro ni i pro něj je sofistikovaná. Je to dokonale přesné spojení elegance a zároveň nenucenosti. Pokud použijete vůni Cityscape bude to za vás říkat, že jste zastánkyní nebo zastáncem osobního stylu a potrpíte si na to, aby jste vyčnívali z davu, přitom to ale bude působit nenuceně.

Cityscape™ od Mary Kay

Cityscape™ pro ni spojuje vůně ovoce a květů. V horních tónech vyniká bergamot, růžový pepř, červený rybíz, meruňka a fialka. Ve středu ucítíte orchidej Phantomia ScentTREK™, pomerančový květ, florenstký kosatec a pivoňku. Spodní tóny obsahují santalové dřevo, švestka, madagaskarské vanilkové lusky ORPUR®, andělika a ambra. Rodrigo Flores-Roux, který je tvůrcem parfémové vody Cityscape™ o ní tvrdí: „Inspirovala mě okázalá krása orchideje Phantomia... je to dokonalý signál sofistikovanosti, když dokážete ocenit její krásu jen v určitém momentu během noci.“

Cityscape™ od Mary Kay

Cityscape™ pro něj obsahuje výraznější tóny. Je zde zastoupen italský bergamot, pepř a francouzská levandule a také dřevo s nádechem whisky. „U této kolínské vše začalo vůní dřeva s nádechem whisky. Tato kombinace hřejivých dřevěných akcentů je velmi mužná. Připomíná elegantního muže a to je odkud skutečně přišla naše inspirace,“ tvrdíparfuméři a tvůrci Kolínské vody Cityscape Linda Song a Olivier Gillotin.

Reklama