SKONCUJTE S PROJEVY ALERGIE NA ROZTOČE DOMÁCÍHO PRACHU

Alergie na roztoče domácího prachu si drží 4. místo v žebříčku počtu pacientů, alergie se i nadále vyvíjí a počet alergiků stále roste. V Evropě žije 150 milionů lidí alergických na roztoče domácího prachu, kteří jsou hlavní příčinou alergií.

ALERGIE JSOU JAKO MOR MODERNÍ DOBY

5f7c33b35cb9aobrazek.pngAlergie na roztoče domácího prachu mají vzestupný trend. Se změnami životního stylu, jako jsou ústřední topení, utěsněná okna, časté koupání a termální izolace, se naše domovy čím dál více zahřívají a narůstá v nich i vlhkost vzduchu – což je přesně takové prostředí, které roztoči potřebují.

Alergická reakce na roztoče domácího prachu představuje odpověď imunitního systému na specifické látky obsažené ve zbytcích těl a exkrementech roztočů, tzv. alergeny. Mezi alergické příznaky patří:

 • Alergická rýma (ucpaný nos)
 • Konjunktivitida (zánět spojivek)
 • Astma, tlak na hrudi a sípot
 • Atopická dermatitida (zanícená vyrážka na pokožce)
 • Realita
 • 100% přírodní

Pokud spíte každou noc na matraci obydlenou roztoči, může to mít dopady na kvalitu vašeho života:

 • Poruchy koncentrace a pozornosti
 • Nedostačující výkon ve škole nebo zaměstnání
 • Únava a ospalost
 • Změny nálad
 • Narušené sociální vazby

Vedle léčivých přípravků a/nebo imunoterapie v případě vážných alergií, je zásadní snížit množství roztočů v našich domovech a klíčové je začít u matrace. Společnost Ewopharma nyní představuje přípravek ExAller, 100% přírodní roztok složený z esenciálních olejů meduňky lékařské a voňatky citronové, který pomáhá při léčbě a prevenci alergie na roztoče domácího prachu.

UNIKÁTNÍ A INOVATIVNÍ MECHANISMUS ÚČINKU

ExAller je výsledkem inovativního procesu s klinicky prokázanou účinností. S tímto přípravkem je možné zbavit se roztočů domácího prachu během 4 aplikací. Jeho unikátní mechanismus účinku je založen na napodobení čichového signálu (agregační feromony), jehož prostřednictvím roztoči komunikují a shromažďují se.

5f7c33ef02152obrazek.pngExAller nastříkejte na prostěradlo, tento 100% přírodní roztok přiláká roztoče ukryté uvnitř matrace (lůžkovin, čalouněného nábytku, plyšových hraček). Jakmile se roztoči přemístí do prostěradla, lze je později zlikvidovat v pračce vypráním na 60 °C.

S každou aplikací přípravek ExAller přiláká 82% roztočů, kteří jsou poté eliminováni.

Vědecké a klinické studie ukazují, že přípravek ExAller bezpečně a účinně odstraňuje 99% roztočů z matrací, lůžkovin, koberců, čalounění či plyšových hraček.

Výsledek? Výrazná úleva od příznaků alergie na roztoče domácího prachu.

JEDNODUCHÉ, PŘESTO ÚČINNÉ: STAČÍ 3 KROKY

KROK 1
PŘIPRAVTE MATRACI

Nejdříve musíte odstranit všechny přikrývky z postele. Ponechte povlečení nebo prostěradlo na matraci. Sejměte z matrace ochranný povlak, pokud používáte. Přípravek můžete aplikovat také na polštář.

KROK 2
PŘILÁKEJTE ROZTOČE

Před eliminací roztočů je třeba nalákat je do pasti. Nastříkejte přípravek ExAller rovnoměrně na prostěradlo nebo jinou textilii (ze 100% bavlny, jíž jste zakryli matraci, lůžkoviny, polštář, koberec nebo čalounění. Aplikujte ze vzdálenosti 30 cm, jedno stisknutí spreje je určeno na plochu 30 x 30 cm. Nechte přípravek působit 1 až 2 hodiny. To je doba potřebná k tomu, aby se roztoči přesunuli do prostěradla či povlečení.

KROK 3
ZBAVTE SE ROZTOČŮ

Až dojde k přesunu roztočů, stačí pouze sejmout použité prostěradlo či textilii a vyprat je v pračce při teplotě 60°C.
Po prvních třech aplikacích ještě vysajte povrch matrace a polštáře vysavačem, ideálně s HEPA filtrem.

PRVNÍ APLIKACE: ELIMINAČNÍ FÁZE

První 3 týdny aplikujte 1x týdně, zbavíte se 99% roztočů.

PREVENCE DALŠÍHO VÝSKYTU

Aplikujte 1 x měsíčně.
5f7c34530e3e5obrazek.png

Více najdete na Exaller.com/cs
5f7c35b8d4f0eobrazek.png

Reklama