První redakční recenzi jste si mohli přečíst v naše článku Testujeme v redakci novinku Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360o KOUPELNA

Se svou zkušeností s pohlcovačem vlhkosti, novinkou Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360o KOUPELNA se ráda svěří i Klára Křížová

Máme doma koupelnu, kde je sprchový kout a malé okno, přiznám se, že také v této místnosti moc nevětrám. Proto se zde drží vlhkost. Více nyní v zimě, než v létě, kdy přece jen můžu nechat stále otevřené okno. Jak se pravidelně sprchujeme, vlhkost je i cítit ve vzduchu. Sráží se na dlaždicích na zdech a mezi spárami se občas tvoří zašedlá plíseň. I když dlaždičky pravidelně čistím parním přístrojem, vzniku plísní ve vlhkých spárách nedokážu zabránit. Proto se mi hodil pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti AERO 360o KOUPELNA, kterého jsem hned postavila do koupelny. Namodralá tekutina, tedy zkapalněná vlhkost, kterou pohlcovač svádí do nádobky, na sebe nenechala dlouho čekat. Musím říci, že mne překvapilo, jak jednoduché to vlastně je. Stačí pohlcovač sestavit a vložit do něho tabletu a postavit ho na místo, kde může nasávat a pohlcovat vlhkost. Protože naše koupelna není moc rozměrná, je dosah pohlacovače dostačující. Za mě je to velmi zajímavý pomocník, který se hodí do koupelen, kde bojujete s vlhkostí. Podívejte se na video, jak jednoduše funguje.

Podívejte se na video

Jak Ceresit Koupelna funguje?

  • Speciální design umožňuje pohlcení nadměrné vlhkosti celou plochou vrchní části přístroje.
  • Ultra absorpční krystaly zaručují maximální absorpci vlhkosti z okolí a skrz tabletu, navíc absorbují zápachy ze vzduchu.
  • Vlhkost z ovzduší se po absorpci přeměňuje na slaný roztok, který se shromažďuje v zásobníku ve spodní části pohlcovače.
  • Jímáním vlhkosti se tableta postupně rozpouští. Následně ji můžete nahradit novou. Tableta vydrží cca 2 měsíce (podle velikosti místnosti a míry vlhkosti). Náhradní tablety se prodávají samostatně a je možné si vybrat z tablet s vůní – relaxační levandule nebo vůně ovoce plné energie.
     
Reklama