Eastpak je kultovní značka z USA, původně vyrábějící produkty pro americkou armádu. Od 70. let šije batohy také pro spotřebitelský trh a nezůstává pozadu. I přes zachování heritage stylu jdou batohy s dobou a nezapřou moderní prvky. Důkazem je i nová kolekce batohů z řady LAB, kterou jsou batohy Bust Capped.

batoh

Batohy Bust Capped LAB jsou batohy vyrobené s inovativním nápadem – zabudovanou kapucí v horní kapse. Jeho majitele tak nezaskočí žádné počasí, a i během sezónních dešťů zůstane v suchu. Celý batoh je koncipován v hybridním designu - je praktický i moderní, s přírodními i technickými materiály. Na první pohled zaujme semišová kůže a design „go-with-anything“. Má pogumovanou spodní část i dno, včetně boků. Kombinuje přírodní bavlnu i rafinované pryžové prvky. Pozornost je věnována detailům, stejně jako praktické výztuži zádové části a polstrovaným ramenním popruhům. Je inspirovaný městem i sportem. 

batoh

Objem batohu je 20 litrů. Má vnitřní polstrovanou přihrádku pro bezpečné uložení laptopu. Hlavní kapsa je stahovací na šňůrku a se zapínáním na přezku s kapsou, kde je všitá kapuce.

K dostání za 5 000 Kč.

Reklama