Barva je základem módy - vdechuje jí život a jen díky ní je móda jedním z nejvýraznějších prvků vymezujících kulturu a životní styl. Nové barvy na vlasy Schwarzkopf Brillance, inspirované světovými přehlídkovými moly, vám přináší nejnovější trendy v barvení vlasů.

Vstupte do fascinujícího světa módy s novými barvami na vlasy Schwarzkopf Brillance!

Barvy jsou jednou z nejdůležitějších součástí módy, a barvy na vlasy Brillance uspokojí každého, kdo chce držet krok s módními trendy. Schwarzkopf Brillance je ideální volba pro ženy, které chtějí zvýraznit svou ženskost a půvab.

Schwarzkopf Brillance nabízí dvacet elegantních odstínů od zářivě plavé a svůdně rudé, přes neodolatelnou mahagonovou, až po magickou čerň. Každá žena si v této nabídce najde ten pravý odstín překrásné plné barvy s dlouhotrvajícím účinkem a oslnivostí drahokamu, podle kterého nese své jméno.

Zcela nový zážitek z barvení vlasů zajišťuje barvicí krém, jehož exkluzivní receptura Brilliant Color-System obsahuje velmi jemné a silně koncentrované barvicí pigmenty, které pronikají hluboko do struktury vlasů a dodají jim výjimečně intenzivní barvu se zářivým leskem. Jedinečný kondicionér fixuje barvu ve vlasech a napomáhá ji udržet zářivou po delší dobu. A výsledek? Neodolatelné barvy se zářivým leskem a – fascinující jako briliant.

Nové módní barvy Schwarzkopf Brillance jsou k dispozici v maloobchodní síti za doporučenou cenu 129 korun.

Reklama