květináče Kasper

Společnost KASPER KOVO přichází na trh s novinkami, které díky vzájemnému propojení přírody s designem nabízejí něco zcela výjimečného. Nové a moderní pojetí celkové úpravy povýšily obyčejný květináč na designově zajímavý doplněk do každého prostředí.

květináče KasperVybírat můžete z různých tvarů a velikostí. Pokud byste však v nabídce nenašli květináč podle vašich představ, společnost KASPER KOVO vám vyrobí přesně takové, jaké si přejete. Oproti velkým obchodním řetězcům může tato společnost díky vlastním výrobním linkám flexibilně nabídnout a zhotovit květináče dle přání zákazníka.

Květináče ve tvaru krychle či kvádru jsou vyrobené z nerezové kartáčované oceli, která jim zaručí dlouhodobou životnost a navíc není třeba pravidelná údržba. Jsou vodotěsné a substrát do nich můžete vkládat buď přímo, nebo v dalším vnitřním květináči. Ti, kteří by chtěli svůj interiér ozvláštnit i nějakým zajímavým provedením, mohou zvolit nerezový květináč atypického tvaru, který lze v různých výškových variantách vzájemně kombinovat. Ten je tvořen dvouplášťovým skeletem, do kterého se zemina umisťuje přímo. Další novinkou od společnosti KASPER KOVO je kónický nerezový obal na květináče. Obal je tvořen pláštěm z oceli s mezipodlážkou, která umožní snadné usazení rostliny či aranžmá. Obal je vhodný jak do interiérů, tak i exteriérů. Velikou předností je jeho stabilita a nízká hmotnost. Povrchová úprava z nerezu navíc poskytuje dokonale moderní styl 21. století. Snoubí se v něm totiž praktičnost, funkčnost a jednoduchá až strohá elegance. Sériově vyráběné květináče lze pořídit od 980 Kč do 9.900 Kč.

Více najdete na www.kasper.cz