Uspokojí požadavky náročných lyžařů, jsou vhodné pro skupinové zájezdy i pro trávení pohodové rodinné dovolené. V rámci celého resortu jsou poskytovány oficiální služby s garancí nejvyšší kvality pod hlavičkou SkiResort Live. Jedná se o lyžařské školy a dětské parky, půjčovnu lyžařského vybavení s profesionálním servisním zázemím, testovací centrum nebo obchody se značkovým sportovním vybavením.
5a855e013ae82obrazek.jpg

Ve SkiResortu Černá hora – Pec můžete využívat na jeden skipas 44 km sjezdových tratí a lyžařských cest v rámci skiareálů Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. Atraktivní přepravou lyžařů mezi dvěma největšími areály Černou horou v Janských Lázních a Pecí pod Sněžkou jsou sněžné rolby SkiTour. Další přepravu mezi areály zajišťují autobusy SkiTour Express. Jako jízdenka vám v obou případech poslouží platný skipas. Teď stačí si vybrat, kde začnete.
5a855e18cfceaobrazek.jpg

Černá hora poskytuje 17,5 km sjezdových tratí. Volit můžete z několika červených a modrých sjezdovek, na jejichž vrchol vás dopraví jedna ze tří lanovek nebo některý z devíti vleků. Za zmínku stojí osmimístná kabinka Černohorský Express a šestimístná vyhřívaná sedačková lanovka Hofmanky Express s ochrannou protivětrnou bublinou. O něco menší je skiareál v Peci pod Sněžkou. Mezi zdejší atrakce patří zábavná trať Funline s klopenými zatáčkami, průjezdovými tunely a bezpečnými překážkami, která kombinuje prvky boardercrossu, skicrossu a freestyle. Skiareál nabízí také tratě s časomírou pro sjezd i obří slalom. Ve středisku v Černém Dole si na své přijdou rodiny s dětmi a také začátečníci. Jsou zde široké sjezdovky a nový moderní LIVE park s pojízdnými koberci a vlekem pro začínající lyžaře. I zde najdete sjezdovky s časomírou a trať s klopenými zatáčkami. Lyžařský areál Velká Úpa patří k těm menším. Nabízeny vám jsou červená a dvě modré sjezdovky, na jejichž vrchol se dostanete jedním ze tří vleků nebo lanovkou. Svoboda nad Úpou je nejmenší z center, které je ideální pro rodiny s dětmi a začátečníky.
5a855e0fba0f4obrazek.jpg

5a855e2c581dbobrazek.jpgVšechny lyžařské areály SkiResortu Černá hora – Pec poskytují parkoviště s dostatečnou kapacitou, některé jsou zpoplatněné. Ve většině středisek najdete lyžařskou a snowboardovou školu SkiResort Live, kde jsou formou privátní i skupinové výuky nabízeny hodiny pro děti i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Ve vybrané dny nabízí skiareály také večerní lyžování, které končí zpravidla ve 21 hodin. V rámci většiny středisek můžete využít řadu gastronomických provozů k občerstvení. Navštivte restaurace nebo bary, odpočiňte si na lehátkách a vyhlídkových terasách. Kromě lyžování nabízí skiresort také řadu doplňkových aktivit. Oblíbená je Černohorská sáňkařská dráha s možností večerního sáňkování s průvodcem. Můžete vyrazit na výlet na sněžnicích nebo skialpinistických lyžích. Milovníci adrenalinu ocení snowtubingovou dráhu v Janských Lázních. Samozřejmostí jsou půjčovny lyžařského vybavení, profesionální servis, babysitting, úschovny zavazadel a osobních věcí, obchody, zábavní podniky a řada dalších služeb pro návštěvníky.

Otevírací doba: 08:30-16:00
web: www.skiresort.cz

Foto: www.ceskojede.cz

Uložit