Krásnou a zářivou barvu vlasů si dnes může jednoduše dopřát každý. Skutečně kvalitní barvy vám zajistí nejen žádaný módní odstín, ale i intenzivní péči. Nejprodávanější značka barev na vlasy v České republice – Palette Intensive Color Creme od Schwarzkopf & Henkel nyní přichází s inovací. Na základě posledních módních trendů, požadavků spotřebitelů a nejnovějších výzkumů představuje barvy s vylepšenou recepturou, která obsahuje pomerančový olej a pečuje o vlasy již v průběhu barvení.

 

Nové Palette Intensive Color Creme s pomerančovým olejem jsou k dispozici ve 27 zářivých odstínech, od zvlášť popelavě plavé přes fialovočervenou až po modročernou. Vždy se můžete spolehnout na intenzivní dlouhotrvající barvy a až 100 % krytí šedivých vlasů.

 

Nové Palette Intensive Color Creme s pomerančovým olejem.

 

Barvy Palette Intensive Color Creme s pomerančovým olejem nyní nabízejí dvojitou péči o vlasy již v průběhu barvení, a to díky inovované receptuře Color Protection.

 

Její důležitou součástí je i pomerančový olej. Pečující složky působí na vlasy okamžitě v barvicím krému i ve vyvíjecí emulzi, a nabízejí tak tu nejlepší péči s dokonalými výsledky. Vlasy jsou viditelně pružnější a plné zdravého lesku, který vydrží po celé týdny. Nové, vysoce účinné a jemné směsi barvicích pigmentů zaručí vždy intenzivní a dokonalý barevný výsledek.

 

Pomerančový olej se po celá staletí používal k navození pocitu štěstí a tepla. Povzbuzuje náladu, zklidňuje a vyrovnává emoce, navozuje harmonii a probouzí kreativitu. Pomerančový olej je také znám svými vynikajícími vlastnostmi v oblasti zdraví a krásy – navrací rovnováhu suché i mastné pokožce a stimuluje její prokrvení, čímž ji revitalizuje a nabíjí energií.

 

K pocitu štěstí a harmonie vám mohou přispět díky svému složení i barvy Palette Intensive Color Creme s pomerančovým olejem. Nebo se snad necítíte šťastně a spokojeně, když vaše vlasy vypadají dokonale?

 

Široká škála nových barev značky Palette je v obchodech k dostání od září. Najdete je v novém atraktivním balení za doporučenou maloobchodní cenu 87,90 Kč.

 

Těšte se na soutěž, ve které můžete vyhrát krásné dárky od Palette!