Do Jojo parku se chystá čtenář Pupinkaška. Zatím v něm se synem nebyl, ale co si našel na netu, bude návštěva stát rozhodně za to!

Tip na výlet dítětem v počasí nepříliš příznivém zaslala čtenář Pupinkaška...


Dobrý den. My doma už program na den dětí máme vymyšlený, počasí nám nedovolí skotačení venku, návštěvu zoo,  a ani na zmrzlinu to nebude. Co jsem tedy pro svého syna vymyslel? Pro někoho známý, pro jiného cizí. U nás už je delší dobu a plánoval jsem tuto dětskou atrakci navštívit. A teď se mi ta pravá situace naskytla.  Představuji Vám jojo park,  máte zaručenou stoprocentní večerní únavu po několika strávených hodinách zde. Chuťové buňky tak ty také nepříjdou nazmar. Zatím Vám nepovím více, půjdeme poprvé. Tak sám jsem zvědav.

Ti kteří se chcou pro inspiraci kouknout, tak zde:

Nezapomeňte i drobnost potěší.
Pupinkaška

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31 .5. 2013: Jak oslavíte Den dětí?

Napište mi, co chystáte na Den dětí.

  • Vyrazíte někam?
  • Uspořádáte oslavu?
  • Zavoláte si?
  • Něčím své děti překvapíte?

Jsem zvědavý, jak tento svátek vnímáte a kde ho budete trávit. Zda třeba navštívíte některou z hojných akcí, které se nabízí? Anebo Den dětí tolik nehrotíte? Váš příspěvek může vypadat třeba jako takový denní rozvrh. Co uděláte ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer...? Zašlete mi ho na e-mailovou adresu redakce, a to nejpozději 31.5.2013 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků odměním dárkovým balíčkem s bonbony HARIBO, kterým určitě potěšíte každé dítě!

haribo

Reklama