anthélieNový salon v samém centru Prahy přináší revoluci ve službách kosmetického ošetření. Je úzce specializován na IPL depilaci, pro kterou používá špičkový a světově osvědčený přístroj ANTHÉLIA. Na depilaci pomocí pulsního světla IPL dokonce poskytuje garanci vrácení peněz. Naprostou samozřejmostí je před IPL ošetřením diagnostika typu pleti pomocí speciálního měřiče, který vyhodnotí obsah melaninu v pokožce a tím určí přesnou sílu pulsního světla tak, aby nedocházelo k nežádoucím spáleninám či poraněním kůže.

Vyzkoušejte špičkové IPL ošetření, které Vás zbaví světlých i tmavých chloupků na těle. Přístroj ANTÉHLIA, kterým depilaci provádí v salonu QuickMaster COSMETIC obdržel již 17 ocenění ve světě a řadí se mezi top ošetření v oblasti IPL depilace. Hravě si tedy poradí i s velmi světlými či šedivými chloupky. Ošetření je zcela bezbolestné a především bezpečné. A to nejen proto, že v salonu před zahájením depilace provádí diagnostiku vašeho typu pleti. Ta probíhá pomocí přístroje, který dokáže přesně změřit obsah melaninu v pokožce. To je důležité pro bezpečné nastavení intenzity světla IPL a pomáhá zabránit nežádoucímu poškození či dokonce spálení pokožky, které při nešetrném IPL ošetření může nastat. Jiná diagnostika nikdy nemůže být tak přesná a v žádném případě ji nelze nahradit zhodnocením pouhým okem. V QuickMaster COSMETIC se Vám díky rezervačnímu systému, který Vám pošle s blížícím se termínem objednání SMS, nemůže stát, že byste na datum objednání zapomněla. Pro více informací o depilaci, službách a slevovém systému navštivte www.bezchlupu.com.

Využijte výhodné únorové ceny a akci 50% slevu na brazilskou depilaci. Předplaťte si brazilskou depilaci za výhodnou cenu a buďte bez chlupů navždy.

 

anthélie

Reklama