Francouzský pomerančový likér doplněný sodou a čerstvou limetkovou šťávou osvěží a nabudí. Do letních horkých dnů ideální. Drink je stejně lehký jako i jeho příprava, kterou zvládne opravdu každý. Velmi letní den si žádá sklenku velmi oroseného, velmi letního koktejlu.
5d0b89192c743obrazek.png

Jemný pomerančový likér milovaný pařížskou smetánkou. Základ pro světoznámé koktejly. Francouzské mistrovské dílo. To je Cointreau [kuantró]. Lahev, která v sobě ukrývá kombinaci sladkých i hořkých pomerančů. Ikonická klasika z Francie, která se nikdy nezměnila. Nezáleží, jestli se píše rok 2019 nebo 1875. Nápoj, který si podmanil nejprve pařížskou smetánku, dnes dobývá Česko.5d0b8928179bcobrazek.png

Cointreau Fizz [kuantró fiz] je návratem ke kořenům. Minimalistický, lehký, čistě přírodní a přesto trendy. Spojení tradičního likéru, který milují barmani po celém světě, s čistou limetkovou šťávou a sodou. Je to elegantní a nenápadný drink, který vás ale překvapí svoji osvěžující lehkou chutí. Dokonale se hodí na venkovní posezení s přáteli, a navíc se velmi snadno namíchá!

Cointreau Fizz [kuantró fiz]
5d0b894c048b3obrazek.png

  • Naplňte sklenici ledem
  • Přidejte 4 cl Cointreau [kuantró]
  • Vymáčkněte šťávu z 1/2 limetky
  • Dolijte 10 cl sody
  • Promíchejte a dozdobte měsíčky limetky
  • Vychutnejte si osvěžující drink

Buďte na své párty za hvězdu! Vyzkoušejte si udělat sami Cointreau Fizz [kuantró fiz]
5d0b897c2168aobrazek.png
Pomerančový likér Cointreau koupíte ve všech dobrých obchodech. Samotný likér staví na čtyřech základních ingrediencích: pomerančové kůře, alkoholu, cukru a vodě. Koktejl Cointreau Fizz [kuantró fiz] vám rádi namíchají v barech, na letních zahrádkách, náplavkách a klubech. Určitě ho ale zvládnete i doma, hodí se pro každou příležitost. Rozhodně Cointreau Fizz vyzkoušejte, uvidíte, jak bude chutnat vám i vašim přátelům!

Návod, jak si udělat Cointreau Fizz [kuantró fiz]!

Máme vyzkoušeno: Nejdříve ho nedokážete vyslovit a pak už nebudete moci zapomenout! Pokud vám Cointreau Fizz [kuantró fiz] zachutná a budete se chtít s jeho fotkou nebo návodem jak ho udělat podělit se svými fanoušky na sociálních sítích, můžete použít hashtagy #cointreaufizz nebo #cointreau. 

Reklama