Většina z nás se ráda obklopuje příjemnými vůněmi. Oriflame přináší nový koncept tělové kosmetiky, řadu DISCOVER, která, jak název napovídá, zve k objevování. Objevování vůní typických pro vzdálené kouty světa.

Nová řada tělové kosmetiky Discover je tady pro všechny, kdo milují cestování, objevování nových zážitků a inspiraci v podobě vůní a příběhů multikulturního světa. Svět Discover je plný barev a dobrodružství. Zaplaví vás energií, svěžestí a kouzlem vzdálených zemí.

Všechny přípravky z řady Discover mají vyrovnané pH, bohatou pěnu a skvěle se hodí pro každodenní použití pro celou rodinu.

oVychutnejte si záři iberského slunce

Město plné ozvěn flamenca z kytarových strun, vůně zahrad a šumění pomerančovníků kolem starobylých paláců... Takovou atmosféru vám navodí žlutá řada Discovrer, která obsahuje citrusový abrazivní gel, sprchový gel a mýdlo.

 

 

 

 

 

 

oObklopí vás omamná atmosféra Maroka

Fantastickou přehlídku barev na tržišti provází vůně koření a hřebíčku, promíchaná s hypnotizujícími melodiemi zaklínačů hadů... Atmosféru pravého afrického bazaru pocítíte s červenou řadou Discover, ve které naleznete tekuté mýdlo, sprchový gel a tuhé mýdlo

 

 


 

 

oVychutnejte si kouzlo exotických tropických deštných pralesů

Vrcholky hor vystupují z masy neprostupné džungle, listnaté liány kvetou jako o závod, srdce dobrodruhů jsou neklidná...  taková je tyrkysová řada Discover, která obsahuje tekuté mýdlo, sprchový gel a tuhé mýdlo.

 

 

 

 

 

 

oPovzbudí vás mořská vůně se zábleskem máty...

Chladná voda v křišťálově čistém fjordu a svěží vzduch pod blankytnou oblohou bez jediného mráčku...  taková je Skandinávie, kterou představuje azurově modrá řada Discover, obsahující tekuté mýdlo, sprchový gel a tuhé mýdlo.

 

 

 

 

 

oZalije vás kořenitá vlna citrónové trávy, ovoce a zázvoru!

Čeká vás osvěžující ponoření do tyrkysově modrého zálivu obklopeného jemným bílým pískem. Nadechněte se té vzrušující exotické vůně...  takový je ostrov Phuket, který představuje žlutá řada Discover, obsahující abrazivní gel, sprchový gel a tuhé mýdlo.

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě tělové kosmetiky Discover  a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na http://www.youtube.com/watch?v=HNZIlUDx3vE