Těžké a unavené nohy může způsobit mnoho faktorů. Určitě tyto situace znáte. Jednou z příčin může být například teplo. V horkých dnech máte k večeru častěji pocit, že vaše nohy jsou unavené a těžké. Teplo ale nemusí být jen spjaté s počasím. Můžete pracovat v podmínkách, kde je více teplo a pokud je v místnosti topení v podlaze, jeho působení se nemáte šanci vyhnout. Máte s tím zkušenost? Například v kancelářích nebo v autě či autobuse, pokud cesta trvá déle, vliv tepla poznáte na svých nohou. Stejně tak ale těžké a unavené nohy může způsobit dlouhé stání nebo práce ve stoje. Jakmile mají nohy málo pohybu a tento stav trvá déle, dostaví se tyto popsané obtíže. Málo pohybu způsobí i sedavé zaměstnání. Po celodenní práci u stolu si uvědomíte, že většinu času jste jen seděli v takřka pro nohy neměnné pozici. Těžké a unavené nohy ale často pociťují i těhotné maminky, bohužel je většinou provází celé těhotenství.

62c2c344c0b70obrazek.png

Jak těžkým a unaveným nohám ulevit?
Dobrou zprávou je, že úlevy od těžkých a unavených můžete dosáhnout během chvíle. Kdykoliv, kdekoliv a jednoduše pomocí chladivé pěny. A nemusíte si ani svlékat punčochy. Díky efektu mikromasáže přípravku s patentovanou technologií Diozzspray proniknou aktivní látky do hlubších vrstev pokožky a rychle vás zbaví nepříjemných pocitů. Efervescentní pěna je založená na patentované technologii s efektem mikromasáže.

62c2c36268b38obrazek.png

Jaké má Diozzspray® výhody?

 • Lze aplikovat i přes punčochy
 • Kůže po aplikaci zůstává jemná a suchá, nelepí
 • Přípravek je možno aplikovat kdekoliv dle potřeby
 • Každý den, kdykoliv ucítíte potřebu

Jaké jsou benefity chladivé pěny Diozzspray®?

 • Patentovaná technologie
 • Chladivá pěna s efektem mikromasáže
 • Obsahuje diosmin, panthenol a menthol
 • Okamžitá úleva
 • Příjemná vůně

Jaký je účinek tohoto produktu?

 • Patentovaná technologie efervescentní pěny (mikro-bublinková nebo krakovací technologie) je vyvinuta cíleně tak, aby zlepšila prostupnost aktivních látek do nejhlubších vrstev pokožky pomocí velkého množství mikroexplozí.
 • Energie uvolněná vzniklou řetězovou reakcí vede k tomu, že se aktivní látky dostávají dovnitř kůže mikroskopickými rázovými vlnami.
 • Efervescentní efekt vzniká díky směsi speciálně vyvinuté pomocné látky s aktivními látkami a jejich naplněním do spreje. Jakmile dojde ke kontaktu směsi se vzduchem, začne směs jemně šumivě praskat a křupat (efekt mikroexploze).
 • Při aplikaci na kůži spolu s jednoduchým vmasírováním směsi dochází ke stimulaci pěny a k okamžitému prostupu aktivních látek hlouběji do pokožky.

diozz.jpg

Jaký má vliv složení chladivé pěny na její účinek
Kombinací mentholu, panthenolu, diosminu a dalších látek je dosaženo chladivého efektu a relaxačního účinku ihned po aplikaci.

Jak se používá? Podívejte se na návod a na video:

1. Dobře protřepejte a otočte vzhůru nohama
2. Aplikujte krátkými střiky, nestlačujte sprej dlouho
3. Nastříkejte přímo na kůži nohou a zbytek pěny lehce vmasírujte směrem vzhůru, dokud se přípravek nevstřebá
4. Po pár minutách aplikujte i na kotníky

Diozzspray - Edukační video

Diozzspray® je dostupný v lékárnách.
Diozzspray® je kosmetický přípravek

Více najdete na www.cevy-zily.cz/nase-produkty/diozzspray


Reklama