6489a42865291obrazek.png

Nezdravé jídlo, hektický životní styl, nedostatek pohybu, špatný spánkový režim či kouření a alkohol působí značnou zátěž na náš organismus. Nutrilite™ proto přichází s 21denním Body Cleansing Programem, jehož cílem je posílit očistnou funkci organismu, podpořit zdraví zažívacího traktu a imunitního systému, zlepšit vzhled a dobrou náladu.
 
Program je postavený na 4 základních pilířích: výživě, fyzické aktivitě, pozitivním přístupu a hydrataci. Byl vytvořen ve spolupráci s doktorem Francescem Avaldim, konzultantem výživy Nutrilite a expertem na sportovní výživu a vegetariánství.
 
Abyste se cítili dobře, musí se nejprve váš organismus efektivně zbavit odpadu, který produkuje. Tento přírodní očistný proces je prováděn skupinou orgánů, jako jsou játra a střeva.

6489a4a7333beblobid0.png

Doplňky stravy podpoří a urychlí očistu těla

Očistný program zahrnuje pečlivě vybrané produkty značky Nutrilite:

  • NutriliteTM Ostropestřec mariánský napomáhá očistě těla

Přejídání, konzumace nezdravého jídla a alkoholu dávají játrům pořádně zabrat. Játra fungují jako strážci organismu – pomáhají odstraňovat toxiny z krevního oběhu, regulují hladinu cukru v krvi, ale také ukládají významné množství vitaminů, železa a mědi. Ostropestřec mariánský přispívá k udržení normální činnosti jater, napomáhá trávení a podporuje detoxikaci.

  • Nutrilite Balance WithinTM podporuje imunitní systém

Věděli jste, že až 70 % všech aktivních buněk imunitního systému se ukrývá v našich střevech? Nevyvážená strava a nadměrný stres mohou velmi negativně ovlivnit zdraví našich střev. Nutrilite Balance Within™ s vitaminy B6 a B9 podpoří imunitní systém, dobrou náladu a sníží pocity únavy a vyčerpání.

  • Rostlinný protein NutriliteTM All Plant Protein

Mysleli jste si, že vyvážený příjem bílkovin je důležitý jen pro vrcholové sportovce? Omyl! Bílkoviny jsou jedním ze základních stavebních kamenů našeho organismu, a proto je pro všeobecnou pohodu a zdraví potřebujeme všichni. NutriliteTM All Plant Protein je vyváženou a zdravou alternativou k běžným zdrojům bílkovin. Obsahuje 9 esenciálních aminokyselin, které jsou pro správné fungování našeho organismu zcela zásadní.

  • NutriliteTM Fibre Powder pro dostatek vlákniny

Dostatečný příjem vlákniny má prokazatelně pozitivní vliv na naše trávení. NutriliteTM Fibre Powder představuje speciální směs tří druhů vlákniny získaných z přírodních rostlinných zdrojů.

6489a46f047efobrazek.png

 Cena programu: 4 190 Kč
6489a45126e44obrazek.png

Reklama