Schwarzkopf Professional představuje novou řadu BC Curl Bounce

Krásné a přirozené vlny jsou nepochybně jedním z nejžhavějších kadeřnických trendů současnosti. Ať už jde o pevné, spirálovité vlny, které nosí Sarah Jessica Parker, nebo lehké zvlněné prameny, kterými se pyšní Alicia Keys, nádherná, vzdušná hříva upoutá pozornost na první pohled. Krása a popularita tohoto stylu mluví sama za sebe. Ale i vlnité a kudrnaté vlasy potřebují správnou péči. Tu jim nyní můžete dopřát s novou speciální řadou BC Curl Bounce od Schwarzkopf Professional.

Silně zkroucené vlny, ovinuté prstýnky nebo nadýchané spirálky - to jsou jen některé z úžasných podob vlnitých vlasů. Všechny mají své individuální potřeby. Nová řada BC Curl Bounce přináší tvarování, zvýraznění a oddělení vln s hladkou fixací a zároveň vlnité vlasy vyživuje a zanechává je saténově hebké na dotek.

Nová řada BC Curl Bounce je unikátní díky inovativnímu komplexu Curl-Memory. Tato receptura mimořádně účinně navrací vlasům nezbytnou vlhkost a zajišťuje zachování tvaru vln. Díky ní si vlnité a kudrnaté vlasy doslova pamatují, jak se vrátit zpět do původního tvaru. Výsledkem jsou vlnité vlasy, které si udrží tvar po celý den. Technologie Amino Cell Rebuild zase obnovuje vnitřní vlasovou strukturu a přispívá k oživení bohatých vln bez jejich zatížení.

BC curl

Portfolio nové řady BC Curl Bounce:

BC CURL BOUNCE ŠAMPON PRO KUDRNATÉ VLASY

  • Šetrně čistí kudrnaté a vlnité vlasy a zároveň jim dodává pohyb a lesk bez jejich zatěžování.
  • DMOC 299 Kč

BC CURL BOUNCE POSILUJÍCÍ KONDICIONÉR

  • Kondicionér ve spreji navrací kudrnatým a vlnitým vlasům energii a usnadňuje jejich rozčesávání. Lze ho také použít pro oživení jemných vln.
  • DMOC 325 Kč

BC CURL BOUNCE MÁSLOVÁ KÚRA PRO SILNÉ KUDRNY A VLNY

  • Intenzivní kúra vyživuje kudrnaté a vlnité vlasy a zároveň jim poskytuje tvar, pohyb a lesk bez jejich zatěžování.
  • DMOC 496 Kč

BC CURL BOUNCE KRÉM PRO TVAROVÁNÍ VLN

  • Krém pro intenzivní kontrolu kudrnatých nebo vlnitých vlasů, který jim dodává tvar, pohyb a lesk bez jejich zatěžování.
  • DMOC 339 Kč

Produkty nové řady BC Curl Bounce jsou k dostání v kadeřnických salonech od února 2011.

Reklama