OI000034-4-2-.jpg

Luxusní vyživující maska The Ritual of Jing je speciálně vytvořena pro péči o velmi suché ruce. Má vůni santalového dřeva a levandule, které napomáhají očistě mysli a zlepšují kvalitu spánku.

Použití: Před spaním ruce pečlivě namažte a ty poté budou přes noc hydratovány a vyživovány. Masírujte horní část ruky, poté otočte dlaň směrem nahoru. Palcem masírujte dlaň přes různé body ruky, pomalu otáčejte a masírujte každou část ruky.

Více informací o masce najdete zde.

Hodnocení redaktorek:

Marta

Ruce nemám extra suché, ale dost často mám pocit suchých rukou a spíše mě to rozčiluje, takže si je hodně mažu krémem. Na masku The Ritual of Jing jsem byla proto velice zvědavá. Nanáší se před spaním jako klasický krém a přes noc účinkuje. Nemusíte si ruce do ničeho balit ani ji po 15 minutách smývat. Zkrátka nanesete, promasírujete a jdete spát. Nemusíte už na nic myslet. Za mě je tedy naprosto skvělé, že se tak snadno používá. Maska je velice příjemná a nádherně voní, ostatně jako celá tato řada. Ráno jsou ruce krásně hydratované a pokožka vláčná a hebká.

Adéla

Krém na ruce je neodmyslitelným obyvatelem mé kabelky. Ruce mám suché neustále, takže ho používám skutečně několikrát denně. Byla jsem zvědavá, zda poznám nějaký rozdíl mezi tradičním krémem a výživnou maskou na ruce od Rituals. Prvním milým překvapením je dobrá absorpce. Maska funguje skutečně rychle a nezanechává žádný mastný film. Navíc její hydratační účinky vydrží déle než u krému a rozhodně se nemusí používat tak často. Výrobci doporučují její použití před spaním, já ji tedy používala i ráno před odchodem do práce, nemohla jsem se nabažit její krásné vůně.  

Veronika

Ruce si pořád často dezinfikuji, což se samozřejmě projevuje na tom, že je mám dost suché a popraskané. Suchou pokožku mám obecně po celém těle. Maska na ruce The Ritual of Jing je moc příjemná a její hlavní výhodu vidím v tom, že se nesmývá vodou. Jednoduše si ruce večer namažete maskou, která konzistencí připomíná krém, a necháte působit přes noc. Mazání a masírování bylo příjemným relaxem před spaním. Bála jsem se, abych neměla mastné peřiny, ale nic takového se nestalo. Ráno byly moje ruce jako znovuzrozené, hebké a stále voňavé.

OI000031-6-.jpg