Každý už o předčasné ejakulaci slyšel. Málokdo ale ví, že je to nejčastější mužská sexuální dysfunkce.

Začíná přitom docela nenápadně… Nejprve se to stane jednou. Muž nad tím proto jen mávne rukou a jeho partnerka celou situaci přejde taktním mlčením. Jenže ono se to nestane pouze jednou. Opakuje se to dvakrát, třikrát, desetkrát, až se z toho pomalu stane pravidlo, které po čase začne velmi negativně ovlivňovat nejen sexuální život, ale i život partnerský. Doby, kdy partnerka nad tímto problémem jen shovívavě mávala rukou, jsou ty tam a nyní spíš pociťuje ze společného sexuálního života zklamání. Muž si tak začíná pomalu uvědomovat, že by měl situaci řešit. Uvědomuje si, že by měl vyhnat tohoto zabijáka spokojeného sexu pryč ze své ložnice. Jenže většinou neví jak. Přece jen se jedná o poměrně citlivý mužský problém a muži jsou, jak známo, v těchto otázkách obecně daleko citlivější a ostýchavější, než jejich polovičky.

Pokud se i vy potýkáte s předčasnou ejakulací, není třeba věšet hlavu, protože pro vás máme přinejmenším dvě dobré zprávy! Ta první je, že v tom rozhodně nejste sami! Touto dysfunkcí totiž podle výzkumů trpí přibližně každý pátý muž, což z předčasné ejakulace činí nejběžnější sexuální dysfunkci. Druhou dobrou zprávou pak je, že každý problém, předčasnou ejakulaci nevyjímaje, má své řešení! Tím řešením ale není pokoutní samoléčba, ani nákup neoriginálních přípravků na internetu nebo zaručené rady třeba od kamarádů. Pokud takové řešení zvolíte, můžete si být téměř jistí, že tím své situaci vůbec nijak nepomůžete, ale naopak ji v krajním případě můžete i zhoršit. Pokud se potýkáte s předčasnou ejakulací, pokud i vám kazí váš sexuální a partnerský život, to nejlepší, co můžete udělat, je vyhledat pomoc odborníka! Žádnou lepší radu, než navštívit svého lékaře, opravdu dostat nemůžete. Pokud překonáte přirozený ostych a navštívíte odborníka, ať už urologa, androloga nebo běžného praktického lékaře, uvidíte, že váš problém s předčasnou ejakulací má své řešení, díky kterému vy i vaše partnerka znovu pocítíte radost z milování!

K překonání studu může vám, i vaší partnerce pomoci třeba nový informační webový portál www.nejennachvili.cz, na kterém se dozvíte vše potřebné, co vás ohledně předčasné ejakulace zajímá a můžete si zde udělat například jednoduchý vstupní test, který vám o vašem problému může ledacos napovědět. Tyto stránky představují první krok k tomu, abyste svůj problém s předčasnou ejakulací začali efektivně řešit a vyhnali tak zabijáka spokojeného sexu daleko od prahu své ložnice!

Reklama