Je vaše pleť po zimě unavená, bez jasu a zdá se vám, že se na ní začínají objevovat první vrásky? Vyžeňte z tváře chmury a navraťte jí jas. S novým jarním líčením od ASTOR.

Celé líčení začněte make-upem Mattitude. Obsahuje unikátní Elasto-Gel™, který je velmi pružný a odolný proti otěru. Díky technologii přírodní bavlny, jež pohlcuje nadbytečný olej, zanechává pleť jasnou a bez lesku a zároveň jí umožňuje volně dýchat. Částečky proti příznakům stárnutí viditelně redukují vrásky, zmenšují póry až o 70 %, zamezují stárnutí pleti a zanechávají ji hladší. Pro zářivý vzhled pleti jsou tu magnesium a vitamin E, které pomáhají oživovat pleť a dodávají jí zdravý vzhled. Antioxidanty zase chrání proti volným radikálům. Vše završuje SPF 22, díky němuž je pleť chráněna proti škodlivým slunečním paprskům. Zkrátka nekompromisně zbaví vaši pleť všech zimních chmur!

Make-up zanechává pleť matnou, proto již není potřeba žádný pudr. Líčení tváře tedy zakončete jen tvářenkou Powder Blush v jemném odstínu č. 009.

K líčení očí nejprve použijte černou tužku Automatic Eyeliner. Vykreslete s ní linku na horním víčku těsně nad řasami. Stejnou tužkou pak veďte linku i na spodním víčku směrem od vnitřního koutku do ztracena. Nanášení stínů začněte na horním víčku u vnitřního koutku. Použijte světlejší barvu z Duo očních stínů Color Vision (č. 010), kterou roztáhněte až pod obočí. Tmavší barvu z duo stínů použijte na nakreslení linky podél řas na horním víčku. Skvěle vám k tomu poslouží špička aplikátoru. Jaro je plné barev, proto s nimi nešetřete ani vy. Linku pod řasami na spodním víčku tedy vykreslete očními stíny Mono Color Vision v tmavě modré barvě (č. 220). Celé horní víčko ještě přetřete fialovou barvou očních stínů Mono Color Vision (č. 610).

Líčení očí završte řasenkou Volume Artist. Díky svému tvarujícímu pěnovému složení vytvoří bohatý nadýchaný objem, vymodeluje řasy, prodlouží je, natočí a oddělí jednu od druhé.

Pozornost si zaslouží také obočí. Jeho tvar jednoduše upravíte a barvu zvýrazníte hnědou tužkou Eyebrow Pencil (č. 085).

Na rty naneste nejprve rtěnku Soft Sensation ve světlém odstínu (č. 202) a pak je rozjasněte leskem Prismatic Volume & Shine ve svěží růžové barvě (č. 05). Lesk je obohacen o elastické vlákno Lycra® , takže vašim rtům zabezpečí nejen nádhernou barvu a zářivý lesk, ale zároveň i opticky zvětší jejich objem.

K dokonalému líčení patří také péče o ruce. Podkladový a vrchní lak Power 3 nehty díky obsaženému vláknu Lycra posiluje a chrání. Pro přirozeně upravené nehty ještě použijte lak  Lycra Flex French Manicure (č. 910).

ASTOR, je krásné být sama sebou.


ORIENTAČNÍ MALOOBCHODNÍ CENY

Make-up Mattitude... 249 Kč / 299 Sk

Tvářenka Powder Blush... 199 Kč / 239 Sk
č. 009

Tužka na obočí Eyebrow Pencil... 149 Kč / 179 Sk
č. 085

Tužka na oči Automatic Eyeliner... 165 Kč / 199 Sk
č. 009

Mono oční stíny Color Vision... 129 Kč / 159 Sk
č. 610

Mono oční stíny Color Vision... 129 Kč / 159 Sk
č. 220

Duo oční stíny Color Vision... 169 Kč / 209 Sk
č. 010

Řasenka Volume Artist... 289 Kč / 349 Sk

Rtěnka Soft Sensation... 159 Kč / 199 Sk
č. 202

Lesk na rty Prismatic Volume & Shine... 165 Kč / 199 Sk
č. 05

Lak na nehty Lycra Care Power 3... 180 Kč / 209 Sk

Lak na nehty Lycra Flex French Manicure... 180 Kč / 209 Sk
č. 910

Více najdete na stránkách www.coty.cz

Reklama