arpZačíná nádherné letní počasí a my trávíme více a více čas venku - se svými čtyřnohými miláčky. Když jste spolu na procházce, myslíte si, že jste jen sami dva? Rozhodně NE! Ve většině případů jsou s vámi ještě různí parazité a blechy, ukryté v kožíšku vašeho psího miláčka. Ale co teď? S tím vám pomůže veterinární přípravek Arpalit Neo ve spreji.

Pes se často právem považuje za právoplatného člena rodiny a podle toho je s ním také náležitě zacházeno. Jestli chcete, aby byl váš pejsek ve správné kondici, je nutné dbát nejen o správnou výživu, ale i o jeho zdraví. Zvláště pokud se začínají zvyšovat teploty. S příchodem jara a léta se neprobouzí jen příroda, ale i nejrůznější parazité, klíšťata, blechy a další zákeřní nepřátelé. Ti jsou pak hrozbou nejen pro vašeho mazlíčka, ale i pro celou domácnost.

Účinnou prevencí proti všem nezvaným hostům v kožíšku je antiparazitního přípravku Arpalit Neo ve spreji. Sprej si poradí zejména s blechami, klíšťaty a  jejich larvami ve všech vývojových stádiích. Navíc zabrání také nákaze všech nemocí, které přenášejí.

Aplikace spreje Arpalit Neo je velmi jednoduchá. Sprej protřepejte a lehce nastříkejte na srst ve vzdálenosti 15 cm. Psí kožíšek pak pročešte kartáčem, aby se přípravek dostal až ke kůži, kde je usazena většina dotěrných parazitů. Psa byste poté neměli 48 hodin koupat. Zároveň je doporučeno psa přibližně 1 den držet z dosahu dětí. Celou kůru můžete po 1 týdnu opakovat.

Arpalit Neo sprej je ideálním přípravkem nejen pro psy, ale i plazy, ptáky a jinou drobnou zvěř. Podrobnosti naleznete na etiketách. V případě koček se použití Arpalitu Neo spreje striktně vyvarujte!

Zároveň s ošetřením zvířete je vhodné vystříkat přípravkem do mokra i jeho pelíšek a nechat zaschnout. Terária před uložením zvířete dobře vyvětrejte.

Veterinární přípravek ARPALIT NEO ve spreji pořídíte v lékárnách a e-shopech za doporučenou cenu 100 Kč.

Reklama