5ad64e2bc7f5bimage.pngFoto: Shutterstock.com

Sluníčko pomalu ukazuje svou sílu, teploty stoupají vzhůru, dny se prodlužují, příroda se začíná probouzet k životu, hurá, jaro je tu. Jelikož se o slovo přihlásilo jedno z nejkrásnějších období vůbec, je tedy ideální čas naladit do romantického vzhledu i domov. Stylově rozzářit jídelnu není nic těžkého, zvláště teď, kdy trendy podléhají především bohémského charakteru. To znamená, že barvy ani materiály spolu nemusí korespondovat, jak máme v hlavě zakódováno. Naopak, hrníčky, které spolu netvoří dvojici, různě velké talíře, odlišné barvy, to je to, co dodá vaší kuchyni ten správný punc pohody. Odvažte se a nebojte se vyjít ze zažitého stereotypu. Jídelní stůl bez obav doplňte o ubrus v moderním mentolovém tónu, prostírání zvolte v odstínech zralé meruňky a nádobí vyberte, jaké vám přijde pod ruku.

5ad650c1dda2fimage.pngZ kolekce: Cellbes

I naprosto jednoduchá kombinace může působit půvabně. Pokud máte ráda uhlazenost a eleganci, vsaďte na zlaté výšivky a stejně barevně zdobené talíře. Jestli na půdě ukrýváte dědictví po babičce v podobě klasicky zdobeného jídelního servisu, nastal čas se s ním konečně pochlubit. Retro kousky, z kterých jedli naši prapředci se vrací do módy.

5ad6502be0bafimage.png

5ad65065a2cc3image.pngZ kolekce: Zara home

V poslední době se lidé rádi vrací k přírodním zdrojům. Což se podepisuje v módě, kosmetice, výjimkou nejsou ani bytové doplňky. Třeba takový len boduje na plné čáře. Pokud si tedy budete pořizovat nové prostírání, rozhodně volte tento atraktivní materiál. 

5ad654ecabd76image.png

5ad656015bb8fimage.png
Z kolekce: www.etsy.com/Back2Linen

Nepodceňujte dekoraci. Ty dodají jakékoliv místnosti ten správný šmrnc. Cestou z práce si zpříjemněte náladu a kupte si nádherné tulipány či narcisy, nebo vyrazte o víkendu do přírody a natrhejte si větvičky. Stůl můžete ozdobit například i skleněnou miskou s květy.

5ad64fe203a4eimage.pngFoto: Shutterstock.com

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama