Úterní Zúčtování se konalo v duchu přímé volby. Martin odcházel poražen. Dostal čtyři palce. Kačenka ho nominovala za aroganci a slovní útočnost proti ostatním ve vile. Michal nominoval Martina za taktizování. Myslí si, že má všechno přesně promyšleno a to se stalo důvodem, proč s ním už nechce být ve vile. Emil nominoval Martina, protože je podle něho arogantní, falešný a také agresivní. Martin dostal K.O. také od Vladka. Ten si ale nebyl do poslední chvíle jistý, koho by mohl navrhnout do sobotního Duelu. V poslední chvíli se rozhodl pro Martina, který je podle něho velký stratég.

Regina poprvé nebyla nominována do sobotního Duelu. Kačka a Rosťa taktéž nedostali žádné K.O.

 

Martin se k úternímu Zúčtování vyjádřil jasně. „Čekal jsem to.“ Po Zúčtování se ostatních stranil  a prohlásil, že všichni, kdo mu dali K.O., ho berou za silného soupeře, a proto ho zvolili.

 

Koho by si Martin mohl vzít do sobotního Duelu?

Rozhodně si vezme silného soupeře, jak prohlásil. Mohlo by se jednat o Vladka, kterého jsme už dlouho v Duelu neviděli. To je velmi silný hráč. Také by se v sobotním Duelu mohla objevit Regina. Tak uvidíme.

 

To nejzajímavější ze včerejší rekapitulace

 

Vladko zcela otevřeně komentoval situaci Saša versus Monika. Nelíbilo se mu, jak si Saša s Monikou, „zahrával“ a  nadávky na sebe nedaly dlouho čekat. 

 

V poledne začala hrát v kuchyni hudba a Vladko s Wendy začali tančit. Wendy skončila na stole, a přestože má pár kilo navíc, tančila a vrtěla se o sto šest. Vladko ke svému tanci přidal ladné pohyby rukou a nohou a bylo se na co koukat.

 

Vřískot VV aneb VyVolení se hodí do hororového filmu

VV se mohli zúčastnit konkurzu na obsazení hlavní role do hororového filmu. Ovšem jednalo se pouze o hru. Wendy byla velmi přesvědčivá a role by jí padla jako „ušitá“. Monika se také snažila, ale spíše to působilo dojmem, jako když „ječí pavlačová bába“. Vladko při svém výstupu otvíral svá velká ústa a mohl být rád, že mu do nich nevletěla moucha.

 

Všimli jste si, že se Martin chová arogantně a slovně napadá ostatní spolubydlící?

Reklama