Sobotní Zúčtování u VyVolených proběhlo v netradičním čase a také na netradičním místě. Kdo tuto reality show sleduje, určitě ví, že tuto změnu způsobilo násilné vystěhování celého štábu i všech soutěžících z pražské vily VyVolených. Prima měla ale štěstí v neštěstí a pětice našich VyVolených byla přijata s otevřenou náručí do vily na Slovensku.

Tak mají změnu nejen samotní VyVolení, ale i my, diváci. Prima i slovenská televize JOJ mohou mít z nenadálé situace také radost, protože oběma televizím stoupla sledovanost.

Tím ale končí pozitivní zprávy pro VyVolené, kteří v sobotu museli poprvé po přestěhování zúčtovat. A i když mezi nimi pořád panují menší či větší neshody a spory, je pro ně asi dost těžké vyřadit někoho ze svého středu. A stejně tak diváci dokáží těžko odhadnout, kdo tentokrát získá nejvíce palců. Bude to hysterický Vladko, bezstarostná Monika, Jindra s hučákem, sadistický Michal nebo nudná Katka?

Pátek u VyVolených probíhal ve znamení úkolů. Dvě skupinky si udělaly tajné porady, při kterých měly vymýšlet co nejzajímavější úkoly. Hned při prvním z nich propukly v ložnici (ve skupině s Katkou a Vladem) negativní emoce. Obě dvě skupinky se vztekaly při každé sebemenší příležitosti. Nemohla jsem se ubránit pocitu, že dusnou atmosféru vytvořila dvojice Vladko a Michal. Z bývalých kamarádů a spojenců se stávají den po dni větší soupeři. Oba dva cítí, že u diváků mají silnou pozici a samozřejmě, že oba dva si jedenáctimilionovou výhru odnést nemůžou. Jejich hádky nás proto provázely po celou dobu, kdy si VyVolení navzájem cucali palce u nohou, jezdili na rotopedu v tangách či se snažili o mezinárodní Zúčtování. Takové totiž byly úkoly, které si na sebe navzájem vymýšleli.

Samotné skutečné Zúčtování proběhlo velice rychle. Bylo vidět, že každý již měl dobře rozmyšleno, co řekne. Jindra dostal palec od Michala, Vladko od Jindry, Kačka od Moniky. Kačka Monice její palec vrátila, a protože Monice své KO dal i Vlado, dostala zelený šátek tentokrát ona. Nevypadala vůbec zaskočeně, ani nikterak nešťastně. Možná už má jasno, koho si při Výzvě vezme sebou do Duelu.

Co si myslíte? Zvolí si jako soupeřku Katku, kterou při minulé Výzvě označila Michalova maminka za slabou soupeřku? A má potom Monika šanci vrátit se do vily? S kým byste tentokrát zúčtovali vy?

Reklama