Ve vile VyVolených to jede. Intriky, pomluvy, hádky, ublíženecké stavy… ale i zábava, mejdany. To vše korunováno jedním pikantním milostným trojúhelníkem, jehož hlavní aktérkou je Monika, které zdatně sekundují Saša s Rosťou.

 

Zatímco Saša se netají svou touhou si prostě a jednoduše navodit s Monikou pěknou erotickou chvilku a bez skrupulí přiznává, že city do toho rozhodně nechce tahat, Rosťa – ač se snaží působit, že je nad věcí – Moniččinou přelétavostí poněkud trpí. Bylo mi ho včera až líto, když si šel večer lehnout do postýlky a očekával, že tam bude pelíšek zahřívat právě Monika, a místo toho narazil na gaye Vladka. Ten se zachumlal pod peřinu a svou pravou identitu odhalil až ve chvíli, kdy na svém těle ucítil ručku šmátralku.

 

Výbuch smíchu, který následoval, měl alespoň pro mě trošku hořkou příchuť. Na celém fórku není nic špatného, kdyby se jeho obětí nestal právě Rosťa….. Inu, i legrace může být někdy drsná a ubližující.

 

Kdo mi ale ve Vile začíná vadit čím dál více, jo dosud poměrně nenápadný Michal. Charakterizuje ho blonďaté číro a nyní i noha v sádře. V prvních týdnech se moc neprojevoval, mapoval situaci a snažil se zorientovat ve vztazích a povahách svých spolubydlících, aby se rozhodl, jakou taktiku zvolí.

 

A zvolil. Pasoval se do role všechápajícího, moudrého, tolerantního borce, který vždy se zájmem vyslechne kohokoli. Nešetří slovy podpory a chvály, horlivě a moudře přitakává na ublíženecké nářky a tváří se u toho jak všichni svatí dohromady. Je to jen můj pocit, ale ten kluk mi prostě nesedí. Nevěřím mu jeho zájem ani jeho upřímnost. Kdyby bylo na mně, dostal by příští úterý palec dolů právě on.

 

Kdoví, třeba mu ho Petr udělí již dnes. Večer se totiž koná Výzva, ve které úterní vyřazený Petr označí svého soupeře do sobotního Duelu. Kdo to asi bude? Včera jste měli možnost tipnout si v anketě, kdo si myslíte, že usedne spolu s Petrem do televizního studia a vyslechne konečný ortel. Podle vašeho hlasování to nevypadá příznivě pro Emila. Horníka, který stále vykřikuje, že do Vily nepatří, docela fest mu ujíždějí nervy a působí dojmem, že mu v posledních dnech natvrdo docvaklo, kam to vlezl a k čemu se propůjčil.

 

Uvidíme. Dnes večer se to dozvíme. Petr se včera nechal slyšet, že je gentleman a do Duelu si vybere chlapa, čímž se fikaně vykroutil z nebezpečné možnosti vybrat si Reginu, kterou už jednou diváci mohutně podrželi.

 

 

 

 

Reklama