Včerejší zúčtování ve vile bylo mezi soupeři velmi vyrovnané. Michal se Sašou dostali shodný počet palců – tři.  Na druhém místě se umístila Regina – s počtem dvou palců.  Vladko, který měl od minulého týdne imunitu, musel rozhodnout, kdo z obou navržených mužů,  půjde do sobotního Duelu.

Ten měl od začátku jasno a do sobotního Duelu vybral Sašu. Označil ho také při Zúčtování a svůj názor nezměnil.

 

Po ukončení Zúčtování si chtěl Saša promluvit s Vladkem, ale ten na něho téměř nereagoval. „Jsi uvnitř černá duše a pěkně vychcanej. Vůbec mě neznáš“ Tak tituloval Saša Vladka před televizními kamerami. Hádka začínala nabírat správné obrátky a naštvanému Vladkovi z toho začaly růst vlasy na hlavě.

 

„Já si oddechnu, až tu nebudeš, jsi křivák“, řekl Vladko Sašovi z plných plic. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá a Saša na jeho slova reagoval stejně. „ To ty taky!“

 

Vladko a Saša jsou silnými soupeři. Snad se s nimi v sobotním duelu setkáme, ale tento týden to rozhodně nebude. Vladko má imunitu a tak si své vzájemné antipatie nechají na pozdější dobu.

 

Koho vezme Saša do sobotního duelu?

Mohlo by se jednat o Wendy, které se dnes Saša zeptal, jak se těší na sobotu. Na otázku, jestli jí bere s sebou do sobotního Duelu, už neodpověděl.

Saša může také volit  Michala, kterého nemá v oblibě.

Určitě nezvolí Moniku, se kterou za bílého dne kopuloval.

 

Ve čtvrtek se necháme překvapit a myslím, že nám ještě spadnou čelisti, jak to všechno dopadne.

 

Wendy versus lednička

Wendy ačkoliv drží dietu, podlehla své slabé vůli a pořádně se najedla.

Že to vážně přehnala o tom svědčí fakt, že porce byla pro deset lidí.

 

Je Wendy tlustá jako „hrošice“ nebo není důležité jak vypadá?

 

Reklama