Čtyři z celkových sedmi VyVolených, a to Jindra, Vlado, Michal a Monika dali v úterý palec Wendy, a ta se tím pádem poprvé v sobotu zúčastní Duelu.

 

Michal a jeho minulost

 

Ještě před Zúčtováním přišla Michalovi soudní obsílka s obviněním z trestního činu kuplířství. Nechtěl před svými spoluhráči nic tajit, a proto jim vysvětlil, co se mu stalo ještě před příchodem do vily.

 

Vyprávěl o své dvoutýdenní práci řidiče pro firmu, která, jak se nakonec ukázalo, měla velké dluhy a zabývala se prostitucí, o čemž Michal nevěděl. Spolu s ostatními zaměstnanci firmy byl nakonec Michal zadržen a strávil dva měsíce ve vazební věznici.

 

Emil okamžitě vše začal považovat jako hru a nevěřil, že Michal mluví pravdu. Nakonec všichni pochopili, že se o žádnou legraci nejedná…

 

Při Zúčtování Tereza přímo ve vile

 

Tentokrát se Zúčtování odehrávalo trochu jinak než obvykle. Za VyVolenými do vily osobně přišla moderátorka pořadu Tereza Pergnerová a ještě před samotným rozhodnutím jim pustila několik reportáží z jejich života. Poprvé se tak mohli seznámit s tím, o kolik hlasů porazil Michal Reginu v sobotním Duelu.

 

Monika rozhodnutí dát palec Emilovi změnila

 

„Už tady zůstala jen banda sobců,“ řekla před Zúčtováním Wendy a nakonec to byla právě ona, kdo dostal nejvíce palců.

 

Jako již tradičně jí dal K.O. Jindra. Vladko se svěřil s tím, že řešil dilema, zda dát palec Monice, Jindrovi či Wendy, pro kterou se nakonec rozhodl z důvodu, že ho nejvíce zklamala. Michal odůvodnil svoje rozhodnutí tím, že si s Wendy už od začátku nerozumí a mnohokrát se pohádali.

 

Monika, která přistoupila k tabuli jako poslední, ke svému rozhodnutí řekla: „S osobou, kterou dám, jsem se poslední dobou často hádala a je to Emil, ale jelikož už jsme se usmířili, nedám mu svůj palec a rozhodla jsem se označit Wendy, protože už není pro každou srandu jako dřív.“

 

Katka dala palec Emilovi, Wendy jako již poněkolikáté Jindrovi a Emil Vladkovi, protože ho považuje za velmi silného hráče.

 

Ve čtvrtek se uvidí, jak moc si Wendy věří a koho vezme s sebou do Duelu.

 

Reklama