Včera večer se ve Vile začaly třást i podlahy. Monika ztratila veškeré rozpaky a s nutnou dávkou sebevědomí hladila vzrušeného Sašu v rozkroku. Své city do toho nepletla a Sašu rovnou přivedla svou rukou „šmátralkou“ až k orgasmu. „Už?“ Tak zněla její reakce na Sašovo vyvrcholení. Svůj údiv si „posichrovala“ nahlédnutím pod peřinu. Akce trvala pár vteřin a není divu. Saša je ve Vile už nějakou dobu a sex do té doby ještě neměl.

 

Včerejší rekapitulace nám mimo jiné ukázala, jak se Kačka dovede pořádně rozčílit.  
„Řeknu ti upřímně, už mě to tady sere a klidně to tam pusťtě, ať všichni vidí, že nejsem jenom slušná, hodná holka,“ řekla ve Vile Emilovi.
„Všichni se tu chovaj jako mimina, promiňte, ale je to tak,“ dodala v zápětí. Kačka tak reagovala na hádku, kterou v neděli rozpoutala vztahovačná Wendy. Vladko a Michal z tohoto konfliktu odešli s ostříhanou hlavou. Později za nimi přišla kadeřnice do Vily a vlasy jim upravila.

 

Ve Vile se také shromáždil velký počet zločinců. Byli polapeni a za porušení zákazu kouření podle § 250 odsouzeni - Emil, Jindřich a Monika - k výjimečnému trestu splnění úkolu.

Monika musela namasírovat Jindřicha. Jindřichovi se to náramně líbilo.

Emilovi byly ostříhány všechny chlupy na těle. Nadšený z toho nebyl.

Jindřich si nabarvil hlavu na černo-červenou a k tomu musel přidat i obočí. V zrcadle se nepoznal.

 

Co se dělo ve studiu

Tereza Pergnerová si pozvala do studia hosty. Těmi nebyl nikdo jiný, než bývalí účastníci reality show VV: Hanka, Věra, Honza a Petr.

Jak se jejich život změnil po odchodu z vily?

Každý z nich se stal mediálně známou osobností. Poskytují rozhovory, lidé je poznávají a oslovují na ulici. Mají nové možnosti, jak získat dobrou práci. Mohou dělat to, co je baví, a realizovat své sny a představy.

 

Kdo vypadne v sobotním Duelu

Před pátým vyřazovacím kolem vidí bookmakeři Tipsportu jako největšího adepta na opuštění vily VyVolených Jindřicha, druhým adeptem je pak Wendy.

 

Podle bookmakerů má největší šance na celkové vítězství stále Vladko a Regina s Katkou.

 

Jak to vidí sázkaři?

87 % sázkařů sází na vypadnutí Jindřicha v pátém kole
55 % sázkařů vidí jako celkového vítěze  Vladka, 19 % sází Reginu a 14 % na Katku
65 % z nich věří, že celkovým vítězem bude muž

Reklama