VyVolení mají za sebou další důležitý večer. Další, v pořadí už třetí Výzvu. Svého soupeře do sobotního Duelu si tentokrát vybíral kontroverzní Petr Zvěřina. Už od začátku byli pravidelní diváci napnutí, jestli si Petr vybere silnou protihráčku Reginu nebo někoho ze slabších a méně výrazných spoluhráčů z Vily.

Ze všeho nejdříve jsme si ale mohli vychutnat další den ve Vile. VyVolení se opět umělecky vyřádili a modelovali z hlíny busty svých spoluhráčů. Nejpovedenější byl jednoznačně hliněný Vladko, který vzniknul v rukou šikovné Reginy. Ale i další výtvory byly docela ucházející.

Velice zábavný byl úkol, při kterém si každý z VyVolených vybral jednu samohlásku a pouze tu mohl ve své řeči používat. Myslím, že chvilkami nerozuměli ani sami sobě :-)

Největší radost měli ale VyVolení určitě vpodvečer. Dámy se ve večerních róbách vypravily do divadla a následně na večeři. Musely se určitě cítit jako hvězdy, protože všude, kam se hnuly, je pronásledovaly davy fanoušků a spouště fotoaparátů.

Pánové si mezitím užívali návštěvy thajských masérek a pohody ve Vile. Dámy se vrátily po půlnoci, většinou ve velice povznesené náladě. Na každou z nich to však působilo jinak. Věra se nejdříve rozplakala a litovala svého pobytu ve Vile. Chvíli na to už opět pomlouvala na terase Reginu a snažila se na svou stranu přetáhnout i Wendy.   

Konečně jsme se dočkali samotné Zvěřinovy Výzvy. Při svém úchvatném monologu se opět předvedl jako skvělý herec, když na každém zdůraznil jeho pozitiva a v podstatě opět odpapouškoval, jak má všechny rád. Možná mu to někdo z jeho spolubydlících ještě věří, televizní diváci už asi těžko.

A jak se nakonec Petr projevil? Jako slaboch, protože si do Duelu vybral Emila, o kterém si určitě myslí, že je slabší soupeř. Z Reginy  měl strach, protože ji diváci při minulých Duelech vrátili do Vily s obrovským počtem hlasů. A Vladko, který by také přicházel v úvahu, má tento týden imunitu.

Kdo vyhraje sobotní Duel? Obyčejný, ale neustále se litující Emil, nebo Petr, který se na všechny usmívá a za rohem jim vyhrožuje fyzickým násilím?

                         
Reklama