Démon reality show

Kdo teď v Česku nesleduje alespoň jednu reality show, jako by ani nežil. Je jedno, zda jste propadli velkému oku Big Brothera nebo vás polapila tenata VyVolených. Samozřejmě, právě vy sledujete tuto zábavu nového věku jen z ryze psychologických důvodů a rozhodně ne pravidelně – maximálně to jedním očkem zahlédnete, když už na tu telku zírá celá vaše rodina:-)))

Dnešní večer byl prvním velkým milníkem té dříve spuštěné reality show – VyVolených. Poté, co byla v úterý za první černou ovci ve vile určena Regina, si právě ona - “Regee”, “Gina” či “Gigi” - ve čtvrtek vyvolila soupeřku do Duelu. Stala se jí Hana, která je podle ní čarodějnicí, nenápadným zlem a zároveň také matkou, která by měla být doma se svou dcerou.

Kam až se dá zajít?

Po Výzvě to ovšem vypadalo, že se Regina zbláznila – nebo se jen pustila do pečlivě promyšlené pomsty? Začala vyvolávat zbytečné konflikty, ubližovala ostatním a během několika málo minut dokázala ztratit veškeré pracně nabyté sympatie spoluVyvolených, ale hlavně televizních diváků. Všichni začali přemýšlet o tom, jaká ta Regina doopravdy je? Je tak hloupá nebo naopak vychytralá? Je schizofrenní, psychopat nebo jen citově labilní? Ať už je skutečnost jakákoliv, zamotala hlavy všem a udělala TV Prima neuvěřitelnou službu – takovou sledovanost ještě neměli. Otázka zní, co bude dál? Zrealizuje Regina své výhrůžky? Použije nože, podpálí vilu? Do hry vstoupily nečekané emoce.

Jak to vidí národ

Názory z českých chatů a diskusí z dnešního odpoledne:

  • REGINA je normální psychopat, a proto vězte a poslouchejte vážení vyznavači VV sekty: Hlasujte pro Hanku (aspoň se bude na co koukat)!!! Zatočte s Reginou jako s čarodějnicemi ve slavné knize od Kaplického - Kladivo na Čarodějnice - Upalte ji, nechte ji smažit ve vlastním potu - NECHTE JI VYŘADIT - za 6 Kč to stojí za to - Nechte vládnout muže - Petr, Honza, Božský Emil - ten potřebuje ty peníze pro Davídka a ostatní!!! Vyslechněte toto přání!!

  • Hanka byla sice dobrá ve sprše, ale to je asi tak všechno:-)

  • Regina je buď zralá na Chocholouška a nebo na Oskara za herecký výkon :))

  • Představte si tu nudu, až odjede Regina, Petr, Honza a Vlado a zůstanou tam jenom ti "hodnější". Bude se pak ještě někdo na VV vůbec dívat? "a vo tom to je", tak ať Regina zůstane. Promiň, Hanko.

Je vidět, že většina národa už pochopila, o čem tyto reality show bývají – o mezilidských vztazích a hlavně konfliktech. Když jako první vypadnou výrazné osobnosti, zbude jen nuda a nuda, šeď a šeď.

Duel

Dnes došlo na lámání chleba.

Když obě ženy opustily vilu, bylo zřejmé, že si ani zdaleka neuvědomují, jaké “celebrity” se z nich za těch několik dní staly. Myslím, že teprve, až soutěž skončí, dojde nejen jim, ale i všem VyVoleným, jak jim vlastně tato soutěž změnila život.

A jak to tedy dnes dopadlo? Celkem hlasovalo téměř půl milionu diváků, přesně 424 292, z toho Hana dostala 165 848 hlasů a Regina 258 444 a stala se tak nejen vítězkou historicky prvního Duelu, ale navíc získala i imunitu pro příští týden. Zklamána byla nejen Hanka, ale i celé osazenstvo vily, které označilo hlasující Čechy jako národ debilů. Reginin návrat do vily byl tak velmi depresivní a zdá se, že všem nastávají krušné časy… holt jedenáct milionů nedá nikdo zadarmo ani těm VyVoleným…

Kdo bude další?

Do vily vcházelo třináct více či méně sympatických, ale optimisticky naladěných lidí, kteří se nám ve spotech ukazovali z té lepší stránky. Postupem času nám ale začínají odhalovat i svá horší já nebo možná svou pravou tvář, kterou nahrané klipy neukázaly. Ale změna se udála i s TV diváky. Přes počáteční odpor k tomuto formátu mu již mnoho lidí propadlo. Začínají s VyVolenými cítit, trápí se s nimi, smějí u jejich bláznivin a nenávidí “ty zlé”. Přesto (nebo právě proto?) když mají odejít, je jim to líto. Už je to tak – žijeme s VyVolenými jejich životy a teď je před námi otázka – kdo další půjde z kola ven?

     
Reklama