Víte, kde dnes potkáte Vladka z VyVolených? Možná Vás to ani nezajímá, ale třeba se chcete dozvědět, jaký film právě natáčí režisér filmů Apollo 13 a Čistá duše Ron Howard. 

Týdenní glosy končí
Včera, v neděli 18. prosince odvysílala Česká televize poslední díl pořadu Bez obalu. Vzhledem k vysokým výrobním nákladům se televize rozhodla v příštím roce v glosování událostí uplynulého týdne již nepokračovat. Trefné poznámky Milana Šímy a Miloše Čermáka má nahradit nový programový formát obdobného charakteru.  

Přečtěte si deník VV
Vlado Dobrovodský se stal prvním VyVoleným, a z televize Prima tak zmizelo každodenní vysílání této reality show. Pokud si chcete připomenout nezapomenutelné okamžiky a přečíst si zápisky jednotlivých VyVolených během pobytu ve vile, máte možnost. Právě dnes 19. prosince bude totiž slavnostně pokřtěna knížka „Deník… tak to byl fičák“.

Křest proběhne od 16:00 do 18:00 u fontány v Obchodním Centru Letňany. Průvodcem podvečera bude moderátor Vlasta Korec a nebude chybět ani celá patnáctka VyVolených včetně vítěze Vladka Dobrovodského, kteří zájemcům knížku rádi podepíšou. Publikace je plná fotografií a úvod k ní napsala moderátorka pořadu Tereza Pergnerová. 

První nahlédnutí na Šifru v Čechách
Četla jste knížku od Dana Browna Šifra mistra Leonarda, která se stala ve světě bestsellerem? Možná ji znáte z vyprávění. Dan Brown ve své knize postavil na hlavu několik základních církevních dogmat pomocí jednoduchých pseudofaktů. Režisér Ron Howard (Apollo 13, Čistá duše) se rozhodl převést příběh na filmové plátno a do hlavní role harvardského profesora Lagdona se rozhodl obsadit Toma Hankse.

Česká premiéra je sice naplánována až na květen, ale již nyní máte možnost v českých kinech zhlédnout první trailer. Chcete se podívat? Tak klikněte ZDE 

Reklama