Čím méně je VyVolených, tím větší je na všech znát nervozita a snaha o taktizování. Úterní Zúčtování ukázalo, že i dřívější kamarádi Vladko a Regina si vzhledem k vlastní síle už raději nemají co říct, a pokud ano, nejraději ze všeho na sebe útočí.

 

Až do poslední chvíle není jasno

 

Nejvíce hlasů nakonec dostal Michal, ale bylo to jen taktak. Palec mu dala Wendy, Regina a nakonec i Katka, která, protože hlasovala jako poslední, o všem rozhodla. Namále totiž měla i Regina, která dostala dva palce, a to od Vladka a Michala. Po jednom palci měla Monika od Emila a ten jí to poté oplatil. Jindra dal palec, jako již trochu tradičně, Wendy. Celému hlasování předcházela výměna názorů v přímém přenosu Reginy a Vladka, ze které vyšlo jediné: ani jeden se nehodlá vzdát bez boje. Den předtím to však vypadalo jinak.

 

Regina chce odejít kvůli línům

 

V pondělí dostali VyVolení úkol: ukončit život pěti línů. Každý se k tomu postavil po svém. Nejvýrazněji ze všech Regina, která se rozhodla pro odchod ze soutěže. Mohli jsme sledovat její balení na důkaz nesouhlasu s tím, že budou líni zabiti, a sbírání odvahy Emila, Jindry a Michala k tomu, aby ryby „klepli“ a posléze vykuchali. Když Regina rezolutně prohlásila: „Tímto oznamuji konec v této soutěži,“ všichni soutěžící to vzali s ledovým klidem. Možná si až o něco později uvědomila důsledek svého rozhodnutí, a když ji štáb upozornil na nutnost zaplacení pokuty, pokud odejde z vlastního rozhodnutí, rozhodla se zůstat.  

 

Deprese: slzy, vztek a chuť odejít

 

Každý ve vile už trpěl depresemi. K Emilovi, který z nevyspání, odmítl splnit jakýkoli úkol a neustále prosil o chvíli spánku, se přidala Katka. Snažili se ji utěšit Wendy i Vladko, ale marně. Zdá se, že Katka měla velkou chuť to vzdát a přála si jít do Duelu. O tom však rozhodne až ve čtvrtek Michal, který v úterý řekl, že o tom, koho si vezme s sebou, má již úplně jasno. Uvidí se, zda se rozhodne pro slabšího hráče, nebo bude riskovat možnou ztrátu možnosti vyhrát 11 miliónů. 

Reklama