VyVolení se rychle blíží do finále a za pár dní už budeme znát vítěze populární reality show. Po pátečním Duelu je našich VyVolených ve vile opět méně. Vladko, Michal, Jindra a Kačka. A v úterý poslali do Duelu dalšího ze svého středu...

Rekapitulace pondělního dne se točila hodně kolem tajného Jindrova úkolu, kdy měl Tonymu ukradnout vozík. Jako svého spolupachatele si zvolil Luise, který se spiknutí nechtěl zúčastnit. Nakonec Jindrovi pomohla Linda, která je pro každou špatnost. Chudák Tony se tak musí obejít bez vozíku.

Po zbytek dne se čeští i slovenští VyVolení bavili pantomimou. Namalovali si úžasné obličeje a proměnili se ve skupinu mimů. Jejich úkolem bylo sehrát scénky, které se odehrály ve vile. Obě dvě skupiny se v úkolu vyžívaly a konečně se pro úkol všichni nadchli.
Druhým úkolem bylo zvolit nejlepšího mima. Vyhrál Vlado, který měl za "odměnu" dělat ostatním VyVoleným živou sochu. Byl to ale spíše trest, protože si z něj ostatní dělali legraci.

Zajímavější částí úterního večera bylo však určitě Zúčtování. Poslední a velice rychlé.

Kačenka tentokrát účtovala jako první. Zvolila Michala, se kterým si v poslední době vůbec nerozumí. Michal opět zvolil Jindru, stejně jako při minulém Zúčtování. Jindra mu jeho volbu oplatil a zvolil právě Michala. Poslední, Vlado, zvolil překvapivě Michala, donedávna svého největšího spojence. Zdůvodnil to tím, že se v něm zklamal, ale řekla bych, že pravdu měl spíše Michal, který si myslí, že Vlado už neuvažuje normálně a je zaslepený penězi. Ano, řekla bych, že Vlado dobře ví, že Michal je pro něj největší soupeř a chce se ho zbavit.
Michal tak dostal 3 palce a s nimi také zelený šátek a jistou účast v sobotním Duelu.

Po ukončení Zúčtování se rozjela další z hádek mezi Michalem a Vladem, o kterou nás Tereza bohužel po chvíli připravila a úterní VyVolení tímto skončili.

Koho si Michal vybere ve čtvrtek do Duelu? Koho byste mu poradili vy?

Reklama