VYVOLENÍ LÁMOU REKORDY: SEDMÁ VOLBA VYVOLENÝCH - 145 957 HLASŮ PRO VÍTĚZKU

Volby VyVolených lámou jeden rekord za druhým. V dnešní Volbě získala vítězka téměř tolik hlasů jako včerejší trojice dohromady a pokořila tak poprvé stotisícovou hranici. Hlasující diváci tak vytvořili nový rekord VyVolených.

Monika nastoupila do Volby s výrazným náskokem, který si v průběhu volby již nenechala vzít. Svým vystupováním a milým úsměvem televizní diváky přesvědčila o tom, že právě ona je pro dnešní večer VyVolená. Volba byla obohacena o tři živé vstupy do Vily a diváci také mohli sledovat sestřihy z dosavadního dění. V sestřizích je čekalo mimo jiné odhalení Vladkovy sexuální orientace, Honzovy narážky na to, že je ženatý a tento fakt mu brání v rozletu, a také první náznaky taktiky boje o pohádkovou výhru. Jakým směrem se život ve Vile bude dál ubírat?

Monika získala celkem 145 957 hlasů, což je nejvyšši počet hlasů, které doposud vítěz volby získal, Pavel 35 995 hlasů a Lenča 25 109 hlasů televizních diváků.

V zítřejší Volbě se utkají čtyřiadvacetiletá barmanka Veronika, dvaadvacetiletý student Michal a jednadvacetiletá studentka Lucie.

V Praze 21. srpna 2005

Jana Malíková
tisková mluvčí Prima TV
FTV Prima, spol. s r.o.

Reklama