Komu byste přáli pohádkovou výhru v hodnotě jedenácti milionů? Tak tahle otázka je velice aktuální, protože finále VyVolených nás čeká už v neděli. Tuhle otázku také položili lidé ze štábu všem VyVoleným, těm českým i slovenským. Ti potom dlouho diskutovali, kdo a ze které skupiny si podle nich výhru zaslouží a kdo naopak vůbec.

 

Soutěžení se týkal i další z úkolů. Každý z VyVolených měl poradit Rockymu, koho ze slovenských spoluhráčů si má vzít sebou do Duelu. Nejdéle svou situaci probíral s Michalem, kterého čekalo to samé.

V záznamu ze slovenské Výzvy jsme potom viděli, že Rocky si jako soupeře zvolil Richarda. Uvidíme, který z nich se vrátí zpátky do vily.

 

Aby to neměl Michal až tak jednoduché, čekala jej ve Zpovědnici další obsílka. Tentokrát se týkala incidentu v nemocnici, kde údajně Míšu odmítli ošetřit na pohotovosti. Těžko říct, jestli věřit Michalově verzi, že se vlastně nic nestalo.

 

Slovenský moderátor pustil VyVoleným znovu záznam velké mezinárodní hádky, které se účastnili Vlado, Luis a Tony. Za Tonyho fyzický útok proti Louisovi pochopitelně musel následovat trest, který pro něj měli vybrat sami spoluhráči. Po tomto oznámení měl Tony chuť odejít, ale ostatní (a především jeho nový kamarád Vlado) mu jeho záměr rozmluvili.

 

Všichni jsme ale nejnapjatěji čekali na poslední Výzvu a Michalovo důležité rozhodnutí. Michal se zachoval jako chlap a ukázal, že se nebojí silného soupeře... jako je Vlado.  Možná spoléhá na to, že diváci vidí, že za většinou konfliktů stojí opravdu Vlado a že jej podpoří.

 

Ač výhru nepřeji ani jednomu z účastníků nadcházejícího Duelu, mé hlasy tentokrát dostane Michal. Zaslouží si ji totiž určitě více než Vlado.

 

Komu pošlete své hlasy vy? Kdo by měl mít ještě šanci bojovat o jedenáctimilionovou výhru?

Reklama